Noskaties! Balanas ģimene muzicē kopā ar Latvijas jaunajiem talantiem

Noskaties! Balanas ģimene muzicē kopā ar Latvijas jaunajiem talantiem.

Noskaties! Balanas ģimene muzicē kopā ar Latvijas jaunajiem talantiem.

Latvijas jaunie talanti un Balanas ģimene izveidojuši kopīgu emocionālu video un aicina ziedot labdarības akcijā "Eņģeļi pār Latviju".

Jauno gadu sagaidot, Māsu Balanas un "Roche" Ziemassvētku labdarības meistarklašu ietvaros vijolnieks Roberts Balanas ir radījis īpašu aranžējumu Mārtiņa Brauna dziesmai "Saule, Pērkons, Daugava", kurā piedalījās 31 meistarklašu dalībnieks no visas Latvijas kopā ar Balanas ģimeni – Kristīni, Margaritu un Robertu. Pie klavierēm – Evija Auziņa.

"Ar šo sirsnīgo priekšnesumu Balanas ģimene un jaunie talanti uzrunā un aicina piedalīties labdarības akcijā "Eņģeļi pār Latviju" un palīdzēt radīt Ziemassvētku brīnumu 113 bērniem visā Latvijā, kuri vēlas patstāvīgi spert soļus, izteikt vārdus, priecāties par katru jaunu dienu, paveikt lielas lietas un – kas ir pats galvenais – būt laimīgi un veseli,"

raksta Roberts Balanas.

Aranžijas video ir publicēts "Balanas Classical" "YouTube" kanālā un "Facebook" lapā.

Jau ziņots, ka no 18. līdz 20. decembrim, ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskos drošības noteikumus, "Roche Latvija" vēsturiskajā ēkā norisinājās meistarklases jaunajiem vijolniekiem un čellistiem, kuras pirmo reizi Latvijā pasniedza Kristīne un Margarita Balanas, starptautisku slavu guvušas mūziķes. Individuālo nodarbību ierakstus un noslēguma koncertu vēljoprojām ir iespējams noskatīties ''Balanas Classical'' "Facebook" lapā.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku