Noskaties! Ģitārists Jānis Bērziņš piedāvā jaunā albuma "Intervija" koncertierakstu

Noskaties! Ģitārists Jānis Bērziņš piedāvā jaunā albuma "Intervija" koncertierakstu.

Noskaties! Ģitārists Jānis Bērziņš piedāvā jaunā albuma "Intervija" koncertierakstu.

Ģitārists Jānis Bērziņš ierakstījis jaunu studijas albumu "Intervija" un tā koncertierakstu. Instrumentālais albums ierakstīts pasaules mūzikas noskaņās, kur dzirdamas folka, roka, džeza, akadēmiskās un ģitārista personīgās ģitārspēles tehnikas elementi.

Jānis Bērziņš ir visu desmit albumā dzirdamo skaņdarbu autors. Šī skaņas pasaule tiek uzburta uz vienas akustiskās ģitāras, spēlējot melodiju, perkusijas un pavadījumu vienlaicīgi.

“Jaunais albums ir kā saruna starp cilvēku un ģitāru - jautājumi un atbildes. Šajā intervijā atklāsies dažādas emocijas un personības šķautnes,“

atklāj ģitārists.

Jānis Bērziņš ir viens no Latvijas jaunās ģitāristu paaudzes spožākajiem un virtuozākajiem ģitāristiem. Izdevis solo albumus Alpīnists (2019) un Intervija (2020). Pie skatītājiem viesojies divās solo koncertsērijās - "Enerģija" un "Alpīnists". Riga Jazz Stage 2017. gada laureāts. Kā ģitārists sadarbojies ar tādiem izpildītājiem kā Dons, Lauris Reiniks, Ieva Sutugova, Ivo Grīsniņš Grīslis, Jānis Miltiņš, Riga Jazz Quartet un Rihards Zaļupe. Ieguvis profesionālo bakalaura grādu ģitārspēlē Academy of Contemporary Music Lielbritānijā, absolvējis Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas maģistra programmu džeza ģitāras spēlē.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku