Koknesē pirmoreiz izskanēs vērienīgais vasaras festivāls «Vesterna nakts»

Koknesē pirmoreiz izskanēs vērienīgais vasaras festivāls «Vesterna nakts»

Koknesē pirmoreiz izskanēs vērienīgais vasaras festivāls «Vesterna nakts»

6. un 7.augustā Kokneses estrādē pirmoreiz norisināsies vērienīgais vasaras festivāls «Vesterna nakts». Tā rīkotāji cer, ka šī kļūs par ikgadēju tradīciju un piebilst, ka vislabāk gaidāmo festivālu raksturo rindiņas no populārās grupas «Dakota» dziesmas: 

«Rītu mazuliet, vakaru mazliet,
Veiksmes mazuliet, vilšanos mazliet,
Skumju mazuliet, cerību mazliet,
Sapņus mazuliet, tevis mazuliet…» 

Festivāla pirmajā dienā pirmie uz skatuves kāps festivāla īpašie viesi – dziedātāji Olga Rajecka un Uģis Roze, klausītājiem piedāvājot šā gada gaviļnieka – komponista Imanta Kalniņa – skaistākās dziesmas no grupas «Turaidas Roze» repertuāra. Pēc koncerta – nakts balle, kurā par muzikālo pavadījumu rūpēsies grupa «Klaidonis».
Festivāla otrajā dienā programmu atklās populārā šlāgermūzikas grupa «Apvedceļš», pēc tam sekos grupas «Dakota» uzstāšanās, bet no plkst.22 ikviens aicināts kārtīgi izdejoties ballē kopā ar grupu «Lauku muzikanti».
Festivāla vadītāja lomā iejutīsies lieliskais aktieris Mārtiņš Vilsons.
Atgādinām, ka festivāla koncertus varēs apmeklēt tikai pret «Covid-19» vakcinētas vai «C19» pārslimojušas personas, pie ieejas koncertā uzrādot atbilstošu sertifikātu (digitālā vai izdrukātā veidā), kā arī personu apliecinošu dokumentu.
Biļetes uz koncertiem var iegādāties «Biļešu Paradīzes» tīklā.
Bērniem līdz 7 gadu vecumam – ieeja bez maksas.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku