Rīgā atvērts jauns vinila mūzikas ierakstu veikals Down Street

Rīgā atvērts jauns vinila mūzikas ierakstu veikals Down Street

Rīgā atvērts jauns vinila mūzikas ierakstu veikals Down Street

Septembra izskaņā Rīgās centrā durvis vēris jauns vinila plašu veikals, kuru īpašnieki uzskata, ka mūzikas ierakstu veikals ir nozīmīga vieta priekš vietējiem mūziķiem, dīdžejiem, mūzikas kolekcionāriem un cilvēkiem, kuri patiesi mīl mūziku un vēlas ko vairāk kā dziesmu izlasi digitālā formātā. Downstreet īpašnieki patiešām tic, ka mūzikai plašu formāts ir vispersoniskākais un labākais kas mūzikas industrijā jebkad ir bijis un būs.

Downstreet rašanās pamats ir mīlestība un aizraušanās ar elektronisko mūziku, kuru Mārtiņš, viens no Downstreet komandas, ir kolekcionējis sākot no 2008. gada. Pamazām radās ideja izveidot Rīgā lokālu veikalu priekš dīdžejiem. Ideja bija vairāk kā sapnis, kas tika nolikts plauktā uz vairākiem gadiem līdz radās iespēja šo sapni īstenot. Sekojot līdzi eiropas mazo, neatkarīgo plašu veikalu tendencēm, redzams, kā mūzikas veikali ir pratuši izdzīvot un pārtapuši par lokāli nozīmīgām vietām, kur pulcējas mūziķi, dīdžeji, mūzikas kolekcionāri un vienkārši cilvēki, kuriem patīk mūzika. Tieši tāpēc, mēs esam apvienojuši mūzikas veikalu ar kafiju un citiem atspirdzinošiem dzērieniem, lai plašu mūzikas komūnai būtu vieta, kur, ne tikai atrast sev kādu ilgi meklētu ierakstu, bet arī satiktos, parunātos par mūziku un vienkārši pozitīvi pavadītu laiku.

Veidojot veikalu, mūsu mērķis bija izveidot nepiespiestu gaisotni, kur jebkurš, vai tas būtu dīdžejs, kolekcionārs vai cilvēks, kurš vēlas iegādāties savu pirmo plati, justos komfortabli. Downstreet iespējams jebkuru plati noklausīties un dīdžejiem iegriezt mazu ballīti.

Mūsu piedāvājumā pārsvarā ir “second hand” plates un 2/3 ir elektroniskā mūzika sākot no 90’s gadu House leģendām Dj Sneak, Paul Johnson, Gene Farris, Rick Wade u.t.t beidzot līdz tumšākiem Techno ierakstiem. Protams, mīlestība pret mūziku neaprobežojas ar dažiem noteiktiem žanriem, jo pie mums sev vēlamo atradīs arī Jazz, Funk, Soul un Hip hop žanru cienītāji.

Gaidīsim Jūs ciemos Down Street coffee & record shop Stabu ielā 2. Vairāk informācijas var atrast mūsu sociālajos tīklos : 

  • Facebook: downstreet.riga
  • Instagram: @downstreet.riga

Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku