"Tautumeitas" laiž klajā dziesmu un izsludina lielkoncertu

"Tautumeitas" laiž klajā dziesmu un izsludina lielkoncertu

"Tautumeitas" laiž klajā dziesmu un izsludina lielkoncertu

Etno mūzikas grupa "Tautumeitas" klausītāju vērtējumam nodod savu jauno singlu ar nosaukumu "Guli guli". Līdz ar dziesmas prezentāciju, "Tautumeitas" aicina uz savu vienīgo nākamās vasaras lielkoncertu "Skrejceļš" Skultes ostā, Saulkrastos.

Kā stāsta singla "Guli guli" mūzikas autore Asnate Rancāne, dziesma vēsta par šo laiku, kad, ja vien būtu tāda iespēja, varētu nekāpt no laukā no gultas un pārlaist ziemu saldā miedziņā, taču ir kas tāds, kas mūs iekšā urda un mudina neļauties slinkumam:

"Tie ir svētki, kas tuvojas, darbi, kas jāiespēj, mīļie, kas jāsatiek un domas, kas jāsakopo, jo tūliņ taču noslēgsies vecais gads un klāt jau jaunais! Tad nu, lai ar šo dziesmu Ķekatas ienāk jūsmājās un aprauga padarītos darbus, kā arī atnes svētību, veiksmi un jaudu jaunajam gadam!"

Līdz ar "Guli guli" nodošanu klausītājiem, tiek izsludināts arī vienīgais grupas "Tautumeitas" nākamās vasaras lielkoncerts ar nosaukumu "Skrejceļš", kas norisināsies 26. augustā Skultes ostā, Saulkrastos.

"Drīzumā gaidāmais grupas albums un līdz šim klajā nākušie singli ir vēstnesis nebēdnīgai brīvībai, iedvesmai un radošam sprādzienam, kas grupas iekšienē ir briedis jau kādu laiku,"

vēsta grupas pārstāves.

Lielkoncertā izskanēs grupas "Tautumeitas" jaunā albuma dziesmas, kas top sadarbībā gan ar producentu Reini Sējānu, gan zviedru producentu Povelu Olssonu, kas ienesis pavisam jaunas vēsmas "Tautumeitu" skanējumā. Vienlaikus neizpaliks arī iemīļotās dziesmas no debijas albuma. Vakara gaitā koncerta apmeklētājus priecēs gan viesmākslinieki, ar kuriem grupai ir izveidojusies radoša un sirsnīga sadarbība, gan iesildītājmākslinieki, gan arī īpaši šova elementi.

Saulkrasti dažām grupas dalībniecēm ir kļuvuši par mājām, tāpēc grupa priecājas, ka lielkoncerts notiks pavisam īpašā vietā. Skultes osta ikdienā ir slēgta teritorija, kur notiek kuģu būvniecība, aktīvs kūdras un kokmateriālu eksports, tāpēc kuģi kursē nepārtraukti. Koncerts tur notiks pirmo reizi un tā apmeklētājiem būs iespēja iepazīt ostas teritoriju un piedzīvot fantastisku festivāla atmosfēru, vēsta "Tautumeitas".

Grupas "Tautumeitas" lielkoncerts notiks 26. augustā Skultes ostā sadarbībā ar Saulkrastu novada pašvaldību, Saulkrastu kultūras centru un Skultes ostu. Biļetes iespējams iegādāties www.ekase.lv


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku