RKTMC “Mazā Ģilde” ieskandina Ģimenes mēnesi

RKTMC “Mazā Ģilde” ieskandina Ģimenes mēnesi

Mātes dienā, 8. maijā plkst. 17.00 aicinām uz koncertu “Smilšu rausis” RKTMC “Mazā Ģilde” Lielajā zālē. Koncertā uzstāsies Marts Kristiāns Kalniņš (balss, taustiņinstrumenti, harmonika), Kristīne Kārkle – Kalniņa (balss, vijole) un Edgars Kārklis (balss, akordeons, dūdas). Mākslinieku trio piedāvās emocionālu koncertprogrammu, kurā atskaņos latviešu tautas dziesmu aranžijas un latviešu komponistu – Imanta Kalniņa, Raimonda Paula un Raimonda Tigula mūziku. Koncerts skatāms klātienē, kā arī tiešraidē www.facebook.com/MazaGilde un www.mazagilde.lv.

Pirmdien, 9. maijā plkst. 18.00 Ģimenes mēneša ietvaros notiks koncertu cikla “Mūzikas ceļojums” koncerts, kurā šoreiz uzmanība tiks pievērsta diviem instrumentiem - altam un klarnetei. "Mūzikas ceļojums" ir unikāls projekts, kas jau vairāku gadu garumā norisinās Mazajā Ģildē.
Koncertā muzicēs Rīgas mūzikas skolu alta un klarnetes klases audzēkņi kopā ar sava instrumenta mentoriem - Latvijā un pasaulē zināmiem mūziķiem Katrīna Krašauska-Krauze (alts) un Mārtiņš Circenis (klarnete). Koncertu moderēs mūzikas žurnāliste Anete Ašmane.

Starptautiskajā ģimenes dienā, 15. maijā plkst. 15.00 RKTMC “Mazā Ģilde” Lielajā zālē izskanēs bērnu un jauniešu vokālā ansambļa “Podziņas” koncerts “Ar saviem spārniem Tevi apklāšu”. Kopā ar “Podziņām” muzicēs soliste Anna Amanda Stolere un instrumentāls trio - Valdis Zilveris (taustiņinstrumenti), Andris Grunte (kontrabass) un Raimonds Kalniņš (sitaminstrumenti). Koncerta laikā būs iespēja vērot mākslinieces Kristīnes Otersones perfomances. Koncertā skanēs Guntara Rača, Valda Zilvera, Imanta Kalniņa, Jāņa Lūsēna un citu latviešu komponistu mūzika.
Ieeja visos pasākumos bez maksas. RKTMC rīkotos pasākumus atbalsta Rīgas pašvaldība, un tas ir daļa no kopējās Ģimenes mēneša programmas galvaspilsētā, kas tapusi sadarbībā ar kultūras centriem, biedrībām un izglītības iestādēm. Norišu programma pilnā apjomā ir skatāma tīmekļvietnē www.kultura.riga.lv.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku