Ar ballīti Liepājas klubā "Cukurfabrik" iesildīs festivālu "Summer Sound"

Ar ballīti Liepājas klubā "Cukurfabrik" iesildīs festivālu "Summer Sound"

Ar ballīti Liepājas klubā "Cukurfabrik" iesildīs festivālu "Summer Sound"

Liepājas naktsklubā "Cukurfabrik'" 14. maijā, sestdien, no pulksten 22 notiks pludmales festivāla "Summer Sound" pre-party jeb iesildīšanās pasākums.

Pasākumā dejas spēlēs dīdžeji Magnuss Eriņš un Ron Artie, kā arī tiks prezentēts īpašais "Summer Sound" kokteilis, kas tapis sadarbībā ar Andri Reizenbergu, vienu no pasaulē labākajiem bārmeņiem.

"Tāpat kā jebkurai fiziskai aktivitātei, arī uz festivālu ir jāiesildās. Ir pagājuši divi gadi, laiks iekustināt kaulus! Dīdžeji Magnuss Eriņš un Ron Artie parūpēsies par atbilstošiem mūzikas ritmiem, "Cukurfabrik'" – par gardiem dzērieniem, savukārt festivāla komanda – par īpašiem pārsteigumiem pasākuma laikā,"

saka festivāla "Summer Sound" organizators Uldis Pabērzis.

"Ir milzīgs prieks, ka beidzot varam turpināt darbu pie festivāla organizēšanas. Strādājam un ticam, ka arī šogad mums visiem izdosies izbaudīt atkalredzēšanās prieku, un mūsu viesiem – savu trakāko šīs vasaras piedzīvojumu."

Jau ziņots, ka "Summer Sound" 2019. gadā norisinājās devīto reizi un pulcēja rekordlielu apmeklētāju skaitu – abās dienās festivālu apmeklēja 32 tūkstoši cilvēku. Šogad uz festivāla skatuvēm kāps tādi mūziķi kā Riton, Džons Ņumens, lietuviešu Eirovīzijas sensācija "The Roop", folk-elektro mūzikas apvienība no Ukrainas "Go_A", kā arī tādi Latvijas mākslinieku kā "Musiqq", Gacho, "Jumprava", ansis, "Dagamba", "Astro'n'out", "Singapūras satīns", "Kreisais krasts", "Pienvedēja piedzīvojumi", Ralfs Eilands un citi.

Visas iegādātās biļetes uz 2020. gada festivālu ir derīgas, un ar tām nav jāveic nekādas papildu darbības, lai varētu apmeklēt festivālu šogad, norāda organizatori.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku