Imantā būs brīvdabas mūzikas koncerti "Vasaras noskaņās"

Imantā būs brīvdabas mūzikas koncerti "Vasaras noskaņās"

Imantā būs brīvdabas mūzikas koncerti "Vasaras noskaņās"

Vasaras periodā ceturtdienās pulksten 18 pie Kultūras un atpūtas centra "Imanta" norisināsies brīvdabas mūzikas koncerti.

Muzikālie vakari paredzēti brīvā dabā, ļaujot rajona iedzīvotājiem un viesiem atpūsties no ikdienas steigas un pamanīt, ka arī šeit, starp daudzstāvu mājām, iespējams sajust un baudīt vasarīgu, mierīgu atmosfēru. Muzikālo vakaru atklāšanas koncertā 9. jūnijā muzicēja sieviešu koris "Līga", jauktais koris "Namejs" un vīru koris "Absolventi".

Turpmāk gaidāmie koncerti: 

  • 30. jūnijā grupa "Willow Farm"

Grupa "Willow Farm" darbojas kopš 1994. gada savā daiļradē apvienojot dažādas alternatīvās mūzikas tradīcijas, tomēr konkrēts mūzikas stils netiek definēts. 

  • 7. jūlijā akordeoniste Inita Āboliņa

Mūziķes repertuārā ir pazīstamu latviešu komponistu ne mazāk pazīstamas melodijas, kas šoreiz izdziedātas un izstāstītas akordeona balsī. 

  • 21. jūlijā grupa "Rahu The Fool"

Grupa zināma no līksmiem deju vakariem folkklubā "Ala", savukārt plašāka publika to iepazina kā konkursa "Supernova" dalībniekus. 

  • 11. augustā spāņu vakars ar Flamenko deju studiju "Zambra" un muzikālo duetu "El Alma"
Flamenko ir ritmiska mūzika, kurā apvienojas ģitāras spēle, gari stiepts dziedājums un ritmiska deja. Tā dzimusi Andalūzijā un mēdz teikt, ka to spēcīgi ietekmējuši vietējie romi jeb Gitanos. 
  • 18. augustā Miltiņu ģimenes koncerts "Lai mums labi iet".

Miltiņu dueta melodiskās dziesmas, sirsnīgā attieksme un saruna ar klausītāju vienmēr priecē un rada patīkamu koncerta noskaņu – gaiši, viegli, sirsnīgi un patiesi.

Brīvdabas koncertu cikla "Vasaras noskaņas" programma pieejama Kultūras un atpūtas centra "Imanta" mājaslapā un Facebook kontā.

Visi brīvdabas koncerti apmeklētājiem ir bez maksas.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku