Dzintaros būs "Zelta mikrofona" laureātu koncerts

Dzintaros būs "Zelta mikrofona" laureātu koncerts

Dzintaros būs "Zelta mikrofona" laureātu koncerts 

Jūrmalā, Dzintaru koncertzālē 26. jūlijā notiks Latvijas Mūzikas ierakstu Gada balvas "Zelta mikrofons" laureātu koncerts. Kā norāda koncerta rīkotāji, tā būs unikāla iespēja vienkopus redzēt un dzirdēt Latvijas mūzikas zvaigznes, kuras ir saņēmušas visvairāk "Zelta mikrofona" apbalvojumu. 

Kā atgādina organizatori, pēdējos divus gadus Latvijas mūzikas ierakstu gada balva "Zelta mikrofons" tika organizēta šauram lokam, piedaloties tikai nominētajiem mūziķiem. Izpalika svētki un kopā sanākšanas tradīcijas, kas veidojušās gada balvas gadsimta ceturkšņa garajā vēsturē. Tāpēc organizatori šovasar aicina kopā visus - kā mūziķus, tā klausītājus nosvinēt "Zelta mikrofona" 25 gadu jubileju Dzintaru koncertzālē.

Koncerta programmu veidos mūziķi, kas ir saņēmuši visvairāk "Zelta mikrofona" apbalvojumus. Kā pirmie 26. jūlija viesi tiek izziņoti: grupas "Instrumenti", "Dzelzs vilks", "The Sound Poets", "Astro'n'out", dziedātāji Aija Andrejeva, Lauris Reiniks, Būū, reperis ansis. Ielūgti, protams, ir arī "Prāta vētra" dalībnieki, Raimonds Pauls, Intars Busulis un Dons, kā arī daudzi citi - kopskaitā vairāk nekā 20 laureātu. Par programmas papildinājumu gaidāmi īpaši paziņojumi.

Koncertu vadīs Markus Riva un Mārtiņš Spuris, bet īpašie viesi būs - Fredis, jeb Andris Freidenfelds, Kaspars Breidaks, Baiba Sipeniece un Valters Krauze.

"Ikkatram no "Zelta mikrofona" laureātiem šī balva saistās ar savām atmiņām un emocijām, no kurām veidosies koncerta kopējā atmosfēra. Šajā vakarā mēs dzirdēsim ne vienu vien hitu un arī tās dziesmas, kuru aktualitāte laikam ejot nemainās. Dzintaru koncertzāles sarkanais paklājs tiks izritināts kā mūziķiem, tā klausītājiem!"

saka Eita Mīlgrāve "Zelta mikrofona" ilgadējā producente.

Mūzikas ierakstu gada balva "Zelta mikrofons" ir augstākais apbalvojums Latvijas populārajā mūzikā. 2022. gada martā tā tika pasniegta jau 26. reizi. Balvu un tās pasniegšanas ceremoniju organizē Latvijas skaņu producentu, izdevēju un izplatītāju apvienība (LaMPA) un Micrec PM sadarbībā ar Latvijas Izpildītāju un producentu apvienību (LaIPA) un Kultūras Ministriju.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku