Latvijas skatītāji baudīs franču kulta šovu par Edītes Piafas dzīvi

Latvijas skatītāji baudīs franču kulta šovu par Edītes Piafas dzīvi

Latvijas skatītāji baudīs franču kulta šovu par Edītes Piafas dzīvi

21.augustā plkst.20:00 festivāla THE BEST OF “Summertime — aicina Inese Galante” noslēguma vakarā Dzintaru koncertzāles viesus gaida muzikālā šova - pasaules dižpārdokļa Piaf! The Show - pirmizrāde. Kopš tā pirmizrādes vairāk nekā piecdesmit valstīs jau ir pārdotas vairāk nekā miljons biļešu. Izrāde vēsta par franču šansona leģendas Edītes Piafas dzīvi un daiļradi, ļaujot skatītājiem pilnībā izbaudīt pagājušā gadsimta sākuma Parīzes atmosfēru.
Filmas “Dzīve rozā krāsā” (La Vie En Rose) iedvesmotais šovs, kura autore ir teātra režisore no Nicas Žila Marsala, ar Piafas dziesmām un spilgtām vizualizācijām atklāj dižās dziedātājas stāstu. Viņa sevī iemieso veselu laikmetu un ir kļuvusi par vienu no Francijas simboliem. Izrādē tiks demonstrēti reti kadri – līdz šim nepublicēti Piafas laika Parīzes kulta vietu attēli.
Pēc divu gadu pauzes šovs atkal dodas pasaules turnejā, lai skatītājiem atklātu visu spožās mākslinieces jūtu dziļumu. Viņas dzīves moto bija frāze:

“Nekas nav jānožēlo!” 

Galveno lomu šovā Piaf! The Show izpilda aktrise un dziedātāja Natālija Lermita, kas ir labākā Piafas repertuāra izpildītāja Francijā un viņas daiļrades “mantiniece”. Lermitas uzstāšanās apbūra The Guardian un New York Times kritiķus, bet pats Alēns Delons pēc šova noskatīšanās atzina, ka aktrise uz skatuves neatveidoja lomu, bet gan pilnībā pārtapa par Piafu. 

“Piafai piemita burvju spēja padarīt visu tumšo gaišu. Tas vienmēr ir iedvesmojis un aizkustinājis mūs pašus, un mēs ceram, ka aizraus arī ikvienu mūsu viesi,”

saka iestudējuma režisore Žila Marsala.
Līdztekus šovam leģendārās franču dziedātājas cienītājus Latvijā šajā vakarā gaida vēl viens pārsteigums: pirms Piaf! The Show izrādes festivāla THE BEST OF “Summertime — aicina Inese Galante” viesiem būs unikāla iespēja personiski iepazīties ar māksliniekiem, kuri vakarā uzstāsies, un uzdot tiem dažādus jautājumus. Tikšanās notiks Dzintaru koncertzāles Mazajā zālē plkst.18:00. 

Pasākumu atbalsta: Jūrmalas valstspilsētas pašvaldība, Anders Walls Stiftelse, AS Grindeks, advokātu birojs KLOTIŅI//SERĢIS, fonds “Uniting History”, Turaidas Kvartāls, Continental resultants group, Latvijas Nafta, viesnīca Semarah Hotel Lielupe, tipogrāfija Eveko, A/S “Antalis”, Lavazza, Venden, Gemoss, Baltic Chefs, Douglas, JCDecaux Latvija, HAPPY ART MUSEUM, KEJA FILMS.
Informatīvie partneri: radio Lounge FM, izdevniecība Rīgas Viļni, žurnāli L’Officiel, Titanium, Ļubļu!, VIP Lounge, Otkritij gorod, TV24.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku