Izziņo "Hanzas perona" rudens sezonas sākuma programmu

Izziņo "Hanzas perona" rudens sezonas sākuma programmu

Izziņo "Hanzas perona" rudens sezonas sākuma programmu

Šī gada rudenī izziņoti jauni pasākumi, kas notiks kultūrvietā "Hanzas perons". Kā norādi organizatori, tie būs domāti dažādām mērķauditorijām - ģimenēm ar bērniem, jauniešiem, pieaugušajiem, Viktora Coja mūzikas cienītājiem un džeza mīļotājiem.

Sākot ar 11. septembri, Tēvu dienā atsāksies "Svētdieņu" pasākumi visai ģimenei. Reizi mēnesī "Hanzas perona" durvis tiks atvērtas ikvienam visas dienas garumā un būs daudzveidīga bezmaksas programma kopīgai laika pavadīšanai vecākiem un bērniem. Iespēja apgūt aizraujošas mākslas tehnikas meistarklasēs, darbināt prātu ar dažādām galda spēlēm, iegūt jaunas zināšanas, iepazīstot aizraujošos eksperimentus, attīstīt radošumu dažādās darbnīcās un aplūkot jaunumus Latvijas tirgotāju dizaina, grāmatu un rotaļlietu piedāvājumā. Katrā "Svētdienī" varēs apmeklēt arī izrādi bērniem "Hanzas perona" zālē. Pirmajā, Tēvu dienas "Svētdienī", meistarklasē ar mākslinieku Daini Rudeni būs iespēja apgūt grafiti mākslu un apmeklēt Liepājas Leļļu teātra izrādi "Ežumilla".

17. septembrī gaidāms jauns notikums jauniešiem un pieaugušajiem. Kino ballītē "Movie Night Disco" tiks rādītas divas leģendāru režisoru novērtētas filmas – Kventina Tarantino "Lubene" un Brāļu Koenu "Stāsts par Levinu Deivisu", kas līdz šim Latvijas kinoteātros nav rādīta, tīdz ar to, tā būs pirmizrāde uz lielā ekrāna. Pēc filmām DJ Toms Grēviņš spēlēs labākās filmu skaņu celiņu dziesmas, sarbosies arī novusa un galda tenisa zona tiem, kas nedejo.

Jau 27. oktobrī pirmizrādi piedzīvos muzikālā izrāde par Viktoru Coju "Lūk, tā!", ko veido Mihaila Čehova teātris sadarbībā ar Hanzas peronu. Izrādē būs iekļautas 20 dziesmas teātra mākslinieku izpildījumā. Pazīstamais teātra režisors Romans Smirnovs, kurš Coju, viņa ģimeni, draugus un kolēģus dzīvē pazinis personīgi, apvienos šo dziesmu sižetus vienotā stāstījumā. Pie iestudējuma strādā arī atzītais gaismotājs Oskars Pauliņš un video projekciju mākslinieks Artis Dzērve. Lomās būs Maksims Busels, Aleksandrs Maļikovs, Jekaterina Frolova, Veronika Plotņikova un citi teātra aktieri. Līdz 15. decembrim plānotas kopā deviņas izrādes "Hanzas peronā".

Savukārt 30. oktobrī "Hanzas peronā" zālē uzstāsies ģitāras virtuozs un viens no atzītākajiem Ņujorkas džeza mūzikas pārstāvjiem Pīters Bernsteins (Peter Bernstein) ar kvartetu. Komponists un ģitārists ar vairāk kā 30 gadu skatuves pieredzi, ir piedalījies neskaitāmos ierakstos un uzstājies ar dažādu paaudžu leģendāriem mūziķiem, izdevis deviņus albumus un vairākkārt novērtēts ietekmīgākajos Amerikas laikrakstos.

Biļetes uz visiem notikumiem pieejamas "Biļešu paradīzes" kasēs.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku