Jaunākā konkursa „Supernova – 2023” dalībniece laiž klajā savas dziesmas video

Jaunākā konkursa „Supernova – 2023” dalībniece laiž klajā savas dziesmas video

Jaunākā konkursa „Supernova – 2023” dalībniece laiž klajā savas dziesmas video

Nedēļu pirms konkursa pusfināla 16 gadīgā talantīgā dziedātāja Luīze Vītola – ar skatuves vārdu Luīze – skatītājiem piedāvā savas dziesmas „You To Hold Me” video versiju. Mūzikas un teksta autore ir pati Luīze, aranžējumu un skaņas ierakstu veicis Kaspars Ansons, video meistars – Krišjānis Pleiko. 

„Manas dziesmas galvenā doma ir par to, kas notiek, kad manas sirds vēlmes iet pret to, ko saprotu ar prātu. Un tajos brīžos ir grūti izvēlēties to, kam uzticēties vairāk – sirdij vai prātam”,

tā par savu dziesmu izsakās pati Luīze.
Dziesmas noskaņa ierauj skatītāju jaunas meitenes stāstā, kurā nolasās pirmā vilšanās un sevis meklējumi. Atrast spēku pēc grūtībām ir māksla, jo vieglāk būtu atgriezties pie tā, kas bijis, taču tas vairs nav iespējams. Tālāk spēks jārod pašai sevī. Pēc katra zaudējuma dzimst kas jauns.
Video mākslinieks Krišjānis Pleiko par dziesmas vizuālo risinājumu izsakās šādi:

„Ar gaismu un ģeometriskajām formām iezīmēts tikai svarīgākais filmēšanas brīdī un pēcapstrādē. Kā pārdomu pilna ēna cauri pilsētai dodas Luīze. Viņa uzspīd brīžos, kad rodams spēks sevī un mūzikā.”

Luīze ir ādažniece, tādēļ daļa filmēšanas notikusi Ādažu Kultūras centrā un turpat pie Gaujas. Tāpat kadros parādās Brāļu kapi Rīgā, pilsētas centrs un Skanstes rajons. 

Luīze, kura ir sava muzikālā ceļa sākumā, sevi piesaka ar spēcīgu stāstu, labu vokālu, dabiskumu un kvalitāti. Un pati par savu dalību konkursā saka:

„Laiks parādīt Eiropai Latvijas jauniešu pasaules redzējumu. Esmu tam gatava!”


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku