Grupa “All Day Long” izziņo albumu un aicina uz tā prezentācijas koncertiem

Grupa “All Day Long” izziņo albumu un aicina uz tā prezentācijas koncertiem

Grupa “All Day Long” izziņo albumu un aicina uz tā prezentācijas koncertiem

20. maijā iznāks apvienības “All Day Long” jaunais albums “Divas ielas”. Vīri to piesaka ar tāda paša nosaukuma singlu, kurš no šodienas pieejams visās populārākajās straumēšanas platformās un aicina uz albuma prezentācijas koncertiem Rīgā un Liepājā.

“All Day Long” ir viena no Latvijā vecākajām joprojām aktīvajām ska-punk žanra grupām, kas savu muzikālos ceļojumus sāka 1998. gadā, kad vairāki pamatskolas beidzēji apvienoja savu entuziasmu pret instrumentu spēli un aizraušanos ar pankroku. Drīz pēc tam atklājot Jamaikas ska ritmus un to veiksmīgo sadzīvošanu ar punk skatuvi, grupai pievienojās pūšaminstrumentālisti un pārējais, tā teikt, ir vēsture.

Kopš grupas rašanās nospēlēti 349 koncerti septiņās Eiropas valstīs, taču tikai 2017. gadā dienasgaismu ieraudzīja pirmais “All Day Long” albums. Beidzot laiks nākamajam ierakstam un tajā grupa atkāpjas no ilggadējās tradīcijas dziedāt angļu valodā – vairākas jaunā albuma “Divas ielas” dziesmas skanēs latviski. Albuma māksliniecisko noformējumu radījis mākslinieks Kaspars Groševs, ieraksta pēcapstrāde veikta Valmierā, “Hodila” studijā pie Ģirta “Lomika” Laumaņa.

“All Day Long” albuma prezentācijas koncerti notiks 20. maijā Rīgā, Tallinas kvartālā, koncertvietā “Tu jau zini kur” un 3. jūnijā Liepājā, kultūras namā “Wiktorija”, kur albums “Divas ielas” būs pieejams arī taustāmā formātā. Biļetes uz 20. maija koncertu jau pieejamas interneta vietnē https://ticketshop.lv, savukārt tuvākajā laikā “All Day Long” paziņos arī prezentācijas koncertu viesus – mūziķus, ar kuriem saista žanriska saderība, mūziķus, ar kuriem saista sena draudzība un mūziķus, kurus ar “All Day Long” saista gan viens, gan otrs.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku