Mūziķis Lauris Valters laiž klajā dziesmu sirdsdraugam.

Mūziķis Lauris Valters laiž klajā dziesmu sirdsdraugam.

Draugs - tā ir bagātība.  Tāds, ar kuru kopā daudz pieredzēts, piedzīvots, justs. Laurim Valteram tapusi dziesma cilvēkam, kuru viņš sauc par savu labāko draugu - sievai Vitai. Oktobris ir mēnesis, kurā Lauris un Vita svin 10 gadu kopā būšanas jubileju, oktobrī pirms desmit gadiem Barselonā Vita saņēma bildinājumu. Un šogad oktobrī - dziesma “Labākais draugs”. Kā saka dziesmas autors : “Ir brīnišķīgi, ja dzīvē ir cilvēks, kuru var dēvēt par savu dvēseles radinieku. Tā ir liela vērtība!”

Dziesmas “Labākais draugs” mūzikas producents un skaņu režisors ir Reinis Briģis. Ieraksta tapšanā piedalījies arī bundzinieks Andris Buiķis, savukārt īpašo teksta video/ mīlestības stāstu caur fotogrāfijām izveidoja Madara Dzintra - Pluša.

Nākamajā gadā Laurim Valteram gaidāms kāds īpašs notikums - savā 40gades mēnesī- martā - klajā nāks albums, kurā iekļautas arī iepriekš iznākušās dziesmas “Saule zenītā”, “Būt pa īstam”, “Gaismā rotāties”, “Šeit un tagad” un citas. Lai kopā pulcētu savas daiļrades cienītājus un draugus, Lauris aicina uz koncertiem 6.aprīlī Brocēnu kultūras centrā, 12.aprīlī VEF Kultūras pilī, 13.aprīlī Aizkraukles kultūras centrā.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku