Jauna sadarbība un pieteikums latviešu mūzikā Elizabete Strēlniece ar R2RS piedaloties vīru kopai “Vilki’’ izdod singlu “Div’dūjiņas”

Patriotiskais reperis R2RS (Artūrs Strēlnieks) ar meitu Elizabeti Strēlnieci piedaloties vīru kopai ‘’Vilki’’ izdod kopdziesmu “Div’dūjiņas”, kas ir Latvijas tautasdziesma un karavīru spēka dziesma mūsdienu aranžijā.

Visiem zināmā un tautā iemīļotā tautasdziesma šoreiz veidota mūsdienu skaņās ar hiphopa elementiem, kas apvieno seno ar mūsdienām. Ikdienā R2RS ir NBS karavīrs, tādēļ likumsakarīgi, ka izdotās dziesmas veltītas Latvijai un patriotismam. Jaunajā dziesmā “Div’dūjiņas” atklājas sendienu latvieša karavīra pārdzimšana mūsdienu. 

Tā kā novembris ir patriotu mēnesis, tad likumsakarīgi, ka dziesma iznāk tieši tagad kas kaut uz brīdi liek mums mazliet apstāties un padomāt par to kas mēs īsti esam un kādas ir mūsu saknes.

Dziesma ar video aizved vēsturiskā ceļojumā, ar savu unikālo skanējumu un mazās meitenes Elizabetes balsi vēlējāmies to padarīt sirsnīgāku un ģimeniskāku, jo tikai caur bērniem mēs varam saglabāt un nodot savas tautas vēsturi.

Artūrs-R2RS kopā ar savu studijas producentu ethnoh-music kopā veidojuši dziesmas konceptu. Ethnoh (Edgars Jubelis) ir fantastisks mūzikas jeb bītu autors, ko kopā ar Roberta Rasas basu un Edgara (Vīru kopa Vilki) iespēlēto kokli izveidojām senatnīgi mūsdienīgu skaņdarbu, kuru papildina Elizabetes Strēlnieces burvīgais vokāls kopā ar tēva Artūra-R2RS repa daļu. Viņš ir arī dziesmas pantu vārdu autors, savukārt piedziedājums ir daļa no jau pieminētās tautasdziesmas

“Div’dūjiņas” videoklips:

 

Artūrs R2RS mūziķa karjeru uzsācis 2013. gadā un ir tādu singlu autors kā ‘’Laiks vīriem’’ ‘’Kareivis mieram’’ ‘’Mūsu zeme’’ un citi. Kopš 2019. gada ir apvienības "Kreisais Krasts" (KK) biedrs, piedalījies albuma "Krasta FM" tapšanā, kā arī jaunajā albumā, kurš iznāks 16.11.2023. būs dzirdams daudzās kompozīcijās, kopā ar citiem KK dalībniekiem bijis 2021.gada labdarības maratona "Dod Pieci" himnas radītājs.

Kopš 2018. gada R2RS cieši sadarbojas ar NBS Zemessardzes orķestri un Zemessardzes kori "STARS", ar kuriem kopā devies tūrē ar koncertuzvedumu “Savas zemes sargs” 2022. gadā lielākajās Latvijas pilsētās un to koncertzālēs.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku