"Musiqq” piedāvā klausītājiem enerģisku vasaras hitu

"Musiqq” piedāvā klausītājiem enerģisku vasaras hitu

"Musiqq” piedāvā klausītājiem enerģisku vasaras hitu

Svinot grupas 15 gadu jubileju, “Musiqq” laiž klajā vasarīgu un enerģisku skaņdarbu ar nosaukumu “Bantītes”. Tas ir otrais singls no gaidāmā studijas albuma “Mākslas darbs”, kas pie klausītājiem nonāks jau jūnijā.
Pašā vasaras karstumā, 6. jūlijā norisināsies grupas 15 gadu jubilejas svinības, uzstājoties Siguldas pilsdrupu estrādē un aizvadot grupas vērienīgāko koncertu zem zvaigžņotām debesīm.
Koncertprogramma apvienos klausītāju mīlētākos skaņdarbus, kas tapuši visu gadu laikā, ka arī dziesmas no jaunākā albuma. Gatavojoties jubilejas koncertam, grupa klausītājiem nodot tās jaunāko singlu “Bantītes”.

“Dziesma ir kā feromonu pilna mugursoma, tā attēlo bērnības sapņu un pieaugušo realitātes sadursmi. Tā ir rotaļīgs atgādinājums, ka reizēm kronis, kuru meitenes tiecas iegūt, patiesībā ir tikai bantīte matos. ,”  

stāsta grupas dalībnieki Emīls Balceris un Marats Ogļezņevs.
Par grupu “Musiqq”
Grupa “Musiqq” ir viena no klausītāju mīlētākajām un apbalvotākajām grupām Latvijā. “Musiqq” izdevuši piecus studijas albumus, radījuši desmitiem hitus un jau 2024. gada vasarā pie klausītājiem nonāks jaunākais – grupas sestais albums.
Par koncertu “Mākslas darbs”, Siguldā, 6. jūlijā
Koncerta apmeklētāju skaits ir ierobežots, tādēļ aicinām iegādāties biļetes savlaicīgi “Biļešu paradīze” kasēs. Biļetes ir pieejamas divās kategorijās – publiskā sektora biļetes un VIP biļetes, kas sniegs iespēju vērot koncertu no lieliska skatu punkta, baudīt dzērienus īpašā atmosfērā pie stāvgaldiem no bāra. VIP zonā ir paredzētas tikai stāvvietas.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku