Gatis Mūrnieks un Sabīne Berezina izdod kopīgu dziesmu “Klusi lido mūsu domas”

Gatis Mūrnieks un Sabīne Berezina izdod kopīgu dziesmu “Klusi lido mūsu domas”

Dziesmu autors un dziedātājs Gatis Mūrnieks, kurš sadarbojas ar daudziem pazīstamiem Latvijas izpildītājiem, šoreiz uzaicinājis uz sadarbību dziedātāju Sabīni Berezinu un tapusi dziesma “Klusi lido mūsu domas”. Dziesmu producējis Gints Stankevičs, bet video producējis Kaspars Dvinskis (Dween Productions). Video filmēts Ozolnieku bārā “Meka”.

Gatis Mūrnieks: “Dziesma stāsta par domām, kuras sūti kādam, kurš tev ir ļoti svarīgs, taču kaut kādu iemeslu dēļ nevar atrasties līdzās. Kādreiz tā dzīvē gadās, bet beigās jau tomēr viss ir labi.

Sabīne Berezina: “Šīs dziesmas sadarbība sākās pateicoties Guntaram Račam, kurš uzrunāja mani iedziedāt duetu ar Gati. Dziesma mani uzrunāja un es, protams, piekritu. Skaisti vārdi un melodija. Gatis ir ne tikai talantīgs, bet arī cilvēks ar ļoti labu humora izjūtu, tāpēc sastrādāties ar viņu bija dikti viegli un jautri. Domāju, ka mums abiem labi sanācis. Ceru, ka šī dziesma uzrunās klausītājus. Domāju, ka šajos laikos ir daudz tādu cilvēku, kuru nespēj būt kopā dotajā mirklī un ilgojas viens pēc otra. Bet kā jau Gatis teica, beigās jau tomēr viss ir labi! Cerams.”

Gatis Mūrnieks un Sabīne Berezina – “Klusi lido mūsu domas” (Video) 


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku