Alternatīvā roka grupa “Ambédo Act” izdod singlu “Mayfly”

Alternatīvā roka grupa “Ambédo Act” izdod singlu “Mayfly”

Alternatīvā roka grupa “Ambédo Act” izdod singlu “Mayfly”

Alternatīvā roka grupa “Ambédo Act” ar lepnumu paziņo par sava jaunākā singla “Mayfly” izdošanu un videoklipa publicēšanu!

Grupu veido četri mūziķi no Rīgas: Aigars Reņģīts (bungas), Edgars Vārtiņš (ģitāra), Ilmārs Parols (basģitāra) un Maksims Bistrjakovs (vokāls). Grupas nosaukums, “Ambédo Act,” ir iedvesmots no vārda “ambedo”, kas simbolizē grupas radošo iedvesmu no apkārtējās vides notikumiem un sajūtām. Viņu mērķis ir sasniegt līdzsvaru pašiem ar sevi un apkārtējo pasauli, radot mūziku, kuru raksturo melanholiski absurdi un ironiski akcenti, kombinējot alternatīvo roku un post-grunge skaņas.

“Mayfly” ir dziesma par izjūtām, kad mēs jūtamies nenovērtēti, nevajadzīgi un aizmirsti attiecībās ar ģimeni, draugiem vai kolēģiem. Tā izsaka cīņu un mēģinājumus uzlabot situāciju, kas bieži vien rezultējas ar vēl lielāku vilšanos, liekot justies kā viegli aizvietojamiem. Videoklips attēlo šo emocionālo 24 stundu ciklu, izmantojot “time-lapse” efektu, kas filmēts reālu 24 stundu laikā. Filmēšanas laikā grupa piedzīvoja arī vētru, kas padarīja šo pieredzi vēl autentiskāku un redzamu videomateriālā.

Videoklipa filmēšana bija izaicinājums, ņemot vērā nepārtraukto darbu vairāk nekā 24 stundu garumā, taču tas nebūtu iespējams bez grupas tuva drauga un videogrāfa Henrika, kurš parūpējās par klipa filmēšanu, apgaismojumu un pēcapstrādi.

“Ambédo Act” jau izdevuši tādus singlus kā “1492”, “Democracy Manifest” un “Lord of Flies”, kuram arī ir pieejams videoklips.

Klausieties līdz šim izdotos singlus un “Mayfly” visās straumēšanas platformās un noskatieties videoklipu YouTube, lai piedzīvotu grupas emocionālo un muzikālo ceļojumu!


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku