Dons publicē jaunu dziesmu "Es nāktu mājas"

Dons publicē jaunu dziesmu "Es nāktu mājas"

Dons publicē jaunu dziesmu "Es nāktu mājas".

Romantiskās balss īpašnieka - Dona pirmais vēstnesis no šī gada nogalē gaidāmā albuma.

“Atceros drēgno februāra nakti, kad Kaspars Ansons man atsūtīja šīs dziesmas uzmetumu. Man uzreiz iesēdās prātā šī frāze “Es nāktu mājās, ja tu spētu piedot.” Mājas sajūta mums katram ir patvēruma un siltuma osta. Esmu gandarīts, ka savas sajūtas caur šo dziesmu varu nodot arī klausītājiem,”

saka Dons.

Līdz ar dziesmas iznākšanu klajā laists arī mūzikas video, kura režisors ir Papa Chi (Jurgstulaistus).

“Ideja par video radās uzreiz pēc dziesmas noklausīšanās. Izvēlējos klipā atspoguļot neiespējamo, bet bieži vien vēlamo. Atgriezt laiku atpakaļ, atpakaļ uz brīdi pirms konflikta, pirms nepareizā lēmuma. Vienmēr prieks sadarboties ar Donu. Viņa uzcītība, azarts un mērķtiecība ir visu viņu rezultātu pamatā, kas padara manu darbu motivētāku un jēgpilnāku,”

stāsta Papa Chi.

Mūzikas video operators: Jānis Andrējevs, montāžas režisors: Gatis Belogrudovs, producents: Ināra Šumeiko, filmnaked un Dons Music.  Dziesmas mūzikas autors – Dons, Kaspars Ansons; tekstu autors - Dons, Kaspars Ansons; producents – Kaspars Ansons; mikss – Krišjānis Geidāns, piebalsis: Aija Andrejeva, izdevējs: Dons Music, ierakstīts: AnsonLab ierakstu studijā. 


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku