Rokfestivāls “ROCK OUT” izsludina grupu pieteikšanos

Rokfestivāls “ROCK OUT” izsludina grupu pieteikšanos.

Rokfestivāls “ROCK OUT” izsludina grupu pieteikšanos.

Jau vairāk kā piecus gadus Olainē notiek jauno rokgrupu festivāls “ROCK OUT”. Arī šī gada 7. septembrī Olaines Mežaparka estrādē skanēs roks. Šogad pasākums tiks papildināts ar jaunu aktivitāti, tiks rīkots jauno rokgrupu konkurss, kurā būs aicinātas visas rokgrupas, kas līdz šim nav izdevušas savus albumus un piedalījušās lielos festivālos. Konkursa mērķis – veicināt jauno rokgrupu darbību. Grupu atlase notiks, izvērtējot iesūtītos “Demo” materiālus. Jauno rokgrupu ieguvums būs iespēja parādīt savas spējas publikai un mūzikas biznesa pārstāvjiem. Veidojot balvu fondu, kā svarīgākais tiek ņemts vērā princips – lai, piedaloties konkursā, grupas varētu iegūt reālas, savas muzikālās darbības veicinošas balvas. 

Konkursa dalībniekiem jāsagatavo divas roka dziesmas vai skaņdarbus pēc brīvas izvēles: oriģinālskaņdarbs un kaverversija. Žūrija vērtēs gan dziesmas izpildījumu, gan pašu mūziķu radošumu un atraktivitāti. Lai piedalītos šajā pasākumā, dalībniekiem līdz 2019. gada 1. augustam ir jāiesūta savs pieteikums uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ar tekstu – Pieteikums “ROCK OUT”, grupas nosaukums un tālruņa numurs saziņai. Organizatori sazināsies ar dalībniekiem.

Par labu šī festivāla tradīciju ir kļuvusi Latvijā pazīstamu muzikantu dalība,  arī šogad pasākumā uzstāsies viesu grupas un viena no tām būs “Dzelzs vilks”. Iepriekšējos gados “ROCK OUT” festivālos ir uzstājušās tādas Latvijā populāras roka apvienības, kā: “Opus Pro”, “Linga”, “Triānas Parks”, “Zig Zag”, “HMP” u.c., kā arī vietējie Olaines mūziķi un jaunās, bet sevi jau pierādījušās grupas, kā “OPR’GE”, “Rusted Wheel”, “Str’anno”, “NASA”, “Mēnes putni”. 

Liels nopelns jauno  grupu “izvilkšanai uz skatuves”  šī festivāla vadītājam Renāram Mastiņam, kurš aktīvi iesaistījās un dalījās savā pieredzē ar festivāla dalībniekiem.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku