"Indygo Unplugged" koncertieraksts pieejams internetā

No sestdienas, 28. maija mūzikas straumēšanas vietnēs Spotify, iTunes, Bandcamp u.c. iespējams klausīties pašmāju progresīvā roka grupas INDYGO pusakustisko koncertierakstu "INDYGO UNPLUGGED". Sadarbojoties ar vairākiem viesmūziķiem, ieraksts tapis koncertsērijas "Indygo Unplugged" laikā, 2014. gada nogalē koncertzālē "Koka Rīga". 

Koncertierakstā "Indygo Unplugged" dzirdamas 19 dziesmas no visa 14 gadu ilgā grupas pastāvēšanas laika – kā no debijas ieraksta "Indygo" (2005), tā no priekšpēdējā albuma "Decoy". Tāpat iekļauta arī kaverversija grupas V.I.P. dziesmai "Versiju vulkāns"(2004), ko Indygo solists Mārtiņš Vaters izpilda duetā ar V.I.P. vokālistu Ilvaru Jansonu. 

Paši grupas dalībnieki visām koncertā iekļautajām kompozīcijām radījuši grupas skanējumam neierastas un daudzslāņainas aranžijas, papildinot instrumentu arsenālu ar pūšamajiem un stīgu instrumentiem, perkusijām, taustiņinstrumentiem un viesvokāliem.  

"Indygo Unplugged" koncertsērijā kā viesmūziķi piedalījušies pūtēji no grupas Oranžās brīvdienas – Jānis Kaličus, Ritvars Šilkovs un Maksims Starodubovs –, perkusionists Einārs Latiševs no grupas Omertà, vokālisti Signe Krūzmane un Ilvars Jansons, ģitārists Pauls Rusko no grupas Sanctimony pildīja taustiņinstrumentālista lomu, Latvijas Nacionālās operas čellists Jānis Pauls un ksilofonists Endijs Endelis, kā arī vijolnieks Aleksejs Bahirs no "Sinfonietta Riga".  

Grupa Indygo ir: Mārtiņš Vaters (vokāls, ģitāra), Jānis Volkinšteins (ģitāra), Mārtiņš Leja (basģitāra) un Miks Riekstiņš (bungas). Līdz šim grupa izdevusi četrus ierakstus – debijas albumu "Indygo" (2005), piecu dziesmu ierakstu "Under Construction EP" (2007), albumus "Decoy" (2013) un "Stars" (2015).

"Indygo Unplugged" ieraksts pieejams:

Spotify, Bandcamp, iTunes, Deezer u.c.

Indygo un Ilvars Jansons "Versiju vulkāns":

 


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku