"Prāta vētra" vienojas kopdziesmā ar lietuviešu zvaigzni

"Prāta vētra" vienojas kopdziesmā ar lietuviešu zvaigzni

"Prāta vētra" vienojas kopdziesmā ar lietuviešu zvaigzni.

31. oktobrī dienas gaismu ierauga sen gaidīts kopprojekts, kurā apvienojušās populāras divu kaimiņvalstu grupas – Lietuvas “Daddy Was A Milkman” un Latvijas “Prāta vētra”. Abu grupu sadarbības rezultātā radiostaciju programmās un digitālajās mūzikas straumēšanas platformās nonāk dziesma “This Is How I Feel”. 

Renārs Kaupers atceras, kā viņa lietuviešu draugs Ramuns reiz stāstījis par dziedātāju, kurš spilgti iemirdzējies pie Lietuvas mūzikas debesīm ar lieliskām dziesmām un perfektu angļu valodu, līdz pāris gadu vēlāk laiku pa laikam šur un tur saskrējušies ar šo puisi vārdā Igns, kuru Renārs raksturo kā vienkāršu un pamatīgu cilvēku, ko vienmēr prieks satikt.

Igna grupa Lietuvas un Latvijas klausītājiem pazīstama ar nosaukumu “Daddy Was a Milkman”, bet radiostaciju pleilistēs bieži atrodama viņu populārākā dziesma “Breathe In”. Grupa “Daddy Was a Milkman” vairākkārt viesojusies Latvijā – gan uzstājoties dažādos festivālos, gan ar solokoncertu Arēnā Rīga pagājušā gada nogalē. 

Ideja par abu grupu sadarbību virmoja gaisā jau ilgāku laiku, tomēr mūza kavējās, līdz kādu dienu pie Renāra atnāca diezgan vienkārša melodija, kuru viņš ierakstīja telefonā un nosūtīja Ignam. 

“No “This is How I Feel” pirmās versijas pāri nav palicis nekas – tā gadās,” smejas Renārs Kaupers. “Igns kopā ar savu kolēģi producentu Vitu, strādājot pie kompozīcijas, pievienoja dziesmai ļoti skaistu vidusdaļu, kura “Prāta vētrai” šķita labāka par oriģinālversijas pantu, tad studijā Viļņā radās piedziedājums, Igns sacerēja tekstu un voilà – dziesma ir tapusi!”

“Dziesma ir par draudzības spēku – saitēm, kuras vieno īstus draugus. Par to, kas mums visiem kopīgs – mums nepieciešams kāds, kam varam uzticēties, plecs, uz kura paraudāt. Ja blakus ir īstais cilvēks,  tad smiekli, atmiņas un kaut vai viens pats uzmundrinošs vārds spēj darīt brīnumus! Mēs gribējām šo svarīgo ziņu pasniegt viegli un pozitīvi un aicināt veltīt laiku saviem vistuvākajiem, jo citādi mēs nedrīkstam,”

saka Igns, bet Renārs atceras reiz dzirdēto, ka, laiks un uzmanība ir pats vērtīgākais, ko varam otram dot.

Mūzika: Igns Pociūns, Vits Vaičulis, Renārs Kaupers, Jānis Jubalts, Māris Mihelsons, Kaspars Roga. Teksts: Igns Pociūns. Producents: Vits Vaičulis, Povels Olsons.

Tuvākie “Prāta vētras” koncerti. 

  • 23. novembris, Kaļiņingrada, Vagonka.
  • 2. decembris, Ņižņijnovgoroda, Milo koncertzāle.
  • 4. decembris, Maskava, Crocus koncertzāle.
  • 6. decembris, Sanktpēterburga, A2 koncertzāle.
  • 12. decembris, Kijeva, Caribbean kluba koncertzāle.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku