THE CITIZENS LV izdod singlu „Pietura”

THE CITIZENS LV izdod singlu „Pietura”.

THE CITIZENS LV izdod singlu „Pietura”.

„Katra diena ir jaunas izvēles, un katru dienu mēs pieņemam lēmumu spert soli uz priekšu vai palikt ēnās, nedaudz nogaidīt. Lielākā daļa no mums ir piedzīvojuši tās bezmiega naktis, kurā domas šaustās un neliek mierā, domājot kādu soli spert. Satraucošākais šajā visā ir mirklis pirms lēmums tiek veikts, kad krūtīs kaut kas sažņaudzas, parādās adrenalīns un tiek veikta virzība. Dziesma pieskaras brīdim, kad ir jāizlemj, vai spēlēt uz pilnu banku vai nedarīt neko,”

tā dziesmu apraksta grupas “The Citizens LV” pārstāvji.

“The Citizens LV” ir popmūzikas grupa jeb, kā viņi paši sevi raksturo, “alternatīvo vienradžu popa” pārstāvji. Ar entuziasmu, nepieradinātību un aizrautību mūzikā darbojas pieci mūziķi — solists Jānis Pētersons, basģitārists Mārtiņš Jaunzems, taustiņinstrumentālists Reinis Višķeris, ģitārists Krišjānis Ozols un bundzinieks Toms Kagainis.
Singls „Pietura” ir jau trešā dziesma, kuru grupa ir izdevusi pēc ilgāka pārtraukuma un viņi neplāno apstāties. Grupa kādu laiku bija nodevusies jaunas vīzijas meklējumos un pirms neilga laika piedzīvojusi savu atdzimšanu - sastāva pārmaiņas un atradusi jaunu skanējumu. Līdz ar šīm pārmaiņām grupa vēlas atstāt savu devumu Latvijas popmūzikā, ienesot tajā vairāk viegluma, pašironijas un asprātības.  
Singla „Pietura” video tika veidots, lai izstāstītu stāstu no citas perspektīvas, ietērpjot vārdus kustībās. Dejā tiek attēlota dzīves nemitīgā mainība, sevis izaicināšana darīt vairāk- izmantot iespējas, pat ja beigās ieceres netiek attaisnotas. Videoklips dziesmai “Pietura” tapis ar Creators 22 palīdzību, horeogrāfijas autore Anta Grīnvalde, dejotāji Viktorija Čaikova un Deniss Tumakovs. Dziesmu producējis – Kaspars Ansons.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku