Noklausies! "Willow Farm" publicē jaunu singlu "Varbūt tā esi tu"

Noklausies! "Willow Farm" publicē jaunu singlu "Varbūt tā esi tu".

Noklausies! "Willow Farm" publicē jaunu singlu "Varbūt tā esi tu".

Šonedēļ Latvijas radiostacijās sāk skanēs grupas "Willow Farm" jaunais singls "Varbūt tā esi tu" no jaunā albuma "Pasaule ir viss, kas gadās", kas klajā nāks 1. februārī.

Dreiblats teic:

"Tas ir dzīvespriecīgi pašironisks gabals par to, ka dzīvē ne vienmēr viss ir tā, kā tam vajadzētu būt, un ko vajadzētu darīt, to apzinoties. Tekstā ieskanas arī rindiņa, kura ir arī albuma nosaukums – pasaule ir viss, kas gadās. Dziesmas tekstā izmantota arī frāze, kuras autors ir liepājnieks – dramaturgs un aktieris Ēriks Vilsons."

Dziesma ierakstīta Liepājā, "Lighthouse Studio", miksēja Mārtiņš Burkevics, māsterēja Gints Sola. Videoversijas autors – Mikus Austers.

Jau ziņots, ka 31. janvārī Vecrīgā, bārā "Secret Event" (Jāņa sēta 5) tiks svinēti grupas "Willow Farm" jaunākā albuma "Pasaule ir viss, kas gadās" atvēršanas svētki jeb, kā to nodēvējuši paši mūziķi, tikšanās ar draugiem mājīgā atmosfērā ar dažām akustiskām dziesmām un sarunām par jauno albumu.

Šajā pašā vakarā pulksten 23 grupa uzstāsies Latvijas 1. rokkafejnīcā (Rīgā, Mārstaļu ielā), kur tiks spēlēta gan liela daļa jaunā albuma materiāla, gan arī agrāk tapušas dziesmas. Savukārt Liepājā jaunā albuma prezentācijas koncerts paredzēts 14. februārī, kultūras namā "Wiktorija".


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku