Singapūras Satīna dalībnieki ir pārguruši no attiecībām

Singapūras Satīna dalībnieki ir pārguruši no attiecībām.

Singapūras Satīna dalībnieki ir pārguruši no attiecībām.

Latvijas mūzikas supergrupas “Singapūras Satīns” dalībnieks Lielais Launags (arī zināms kā Eliots) nupat faniem nodevis jaunu videoklipu, kas ir pirmais singls no repera gaidāmā solo studijas albuma. Dziesmā “CARGURU” piedalās arī Satīna kolēģis SU$HI TAKEOUT. 

“Tas var šķist netipiski, bet esmu izteikts introverts un jebkāda intensīva komunikācija ar ārpasauli, no manis prasa ievērojamu piepūli. Šie pēdējie četri gadi ar Satīnu ir mani kārtīgi izmetuši ārā no komforta zonas - pieredze, notikumi un iespējas, ko esmu ieguvis ir bijuši vitāli svarīgi, lai es varētu iedvesmoties jaunam solo materiālam pēc aptuveni desmit gadu pārtraukuma. Es turpināšu būt gan Singapūras Satīna dziesmās, gan attīstīt savu personīgo materiālu un domāju, ka tas pārsteigs gan jaunus fanus, gan tos, kas ir lojāli kopš “Pudeles, kondomi, ibumetīns” laikiem”

- par singlu stāsta mūziķis. 

Pēc mākslinieka teiktā, videoklips ir “piesātināts ar psihodēliju un ilustrē to, kas notiek manā galvā pēc garas nedēļas, kas piepildīta ar desmitiem ziņu, jautājumu, projektu, koncertu un uzdzīves dažādos “pritonos”. Pie videoklipa strādājis Kristiāns Ķiksis, kas iepriekš filmējis repera STEPA videoklipu “Paranoja”.

Dziesma “CARGURU” būs iekļauta Eliota gaidāmajā solo albumā, kas dienasgaismu ieraudzīs 2020. gada otrajā pusē. Tā ir pieejama visos lielākajos straumēšanas servisos un populārajā video platformā YouTube.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku