Meinarda salā koncertēs Uldis Marhilevičs, Ivo Fomins un Aija Andrejeva

Meinarda salā koncertēs Uldis Marhilevičs, Ivo Fomins un Aija Andrejeva.

Meinarda salā koncertēs Uldis Marhilevičs, Ivo Fomins un Aija Andrejeva.

Šā gada 18. jūlijā pulksten 18 un pulksten 21 par godu Ikšķiles 835. dzimšanas dienai pašā Daugavas vidū uz Meinarda salas norisināsies divi ekskluzīvi koncerti, kuros izcilā komponista Ulda Marhileviča skaistākās dziesmas izdziedās Aija Andrejeva un Ivo Fomins.

"Tas ir patiess pagodinājums – koncertēt tik romantiskā un vēsturiskā vietā! Lai kur šajos gados esmu koncertējis, uz Meinarda salas to darīšu pirmoreiz,"

atzīst Uldis Marhilevičs, par koncerta repertuāru piebilstot, ka tas būs ļoti atbilstošs un piemērots šai vietai.

Uz koncertu pulksten 18 varēs nokļūt ar plostu, kas uz salu no Ikšķiles pludmales Meinarda piestātnes dosies pulksten 16.30 un 17.30; savukārt uz koncertu pulksten 21 – ar plostu, kas no piestātnes uz salu dosies pulksten 19.30 un 20.30. Maksa par braucienu turp un atpakaļ ir iekļauta koncerta biļetes cenā. Skatītāju skaits būs ierobežots; koncertu varēs baudīt sēdvietās.

Svētā Meinarda sala Ikšķilē uzskatāma par vietu, no kuras pirms vairāk nekā 800 gadiem sākusies kristietības izplatība Latvijā (tolaik gan tā vēl nebija sala). 1185. gadā pirmais baltu cilšu katoļu misionārs un bīskaps Meinards kopā ar Gotlandes meistariem uzcēla pirmo mūra celtni Latvijā un Baltijā – Ikšķiles baznīcu.

Biļetes var iegādāties "Biļešu paradīzes" kasēs un internetā.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku