Normunds Rutulis publicē jaunu dziesmu “TU ESI MANS RĪTS”

Normunds Rutulis publicē jaunu dziesmu “TU ESI MANS RĪTS”.

Normunds Rutulis publicē jaunu dziesmu “TU ESI MANS RĪTS”.

Jaunākā Normunda mūzikas albuma “Man nav žēl“ inerces vadīti, radošā trijotne turpina darbību un publisko jaunu darbu. Tā ir Jāņa Kalves, Lotara Lodziņa un Artūra Palkeviča melodija ar Guntara Rača vārdiem. Pirmie divi ir arī šīs dziesmas aranžējuma autori un studijas producenti.

Lotars Lodziņš un Jānis Kalve:

“Laiku pa laikam abi ar Jāni studijā piesēžamies un saceram kādu dziesmas uzmetumu. Šai dziesmai viss salikās ātri - gan skanējums, gan melodija. Uz karstām pēdām palūdzām Guntaru Raču, lai sacer tekstu. Viņš mūsu pajēlo demo uzreiz saprata un pēc neilga laika teksts bija gatavs. Taču atverot projektu pēc divām nedēļām sapratām, ka piedziedājums mums pašiem patīk, bet pie pantiņiem būtu jāpiestrādā. Tad sekoja glābējzvans talantīgajam komponistam un aranžētājam Arturam Palkevičam, kurš ieteica vēl pāris akordu maiņas pantos un sacerēja tiem melodiju. Mums vienmēr patīk sadarboties, jo tas ir ļoti produktīvi un radoši. Latviešiem, vismaz šajā jomā, distancēties nevajadzētu! Un par to, kuram šo dziesmu piedāvāt, mums nebija šaubu (drīzāk cerības) jau pašā sākumā, un Normunds dzirdot demo, uzreiz piekrita.”

Normunds Rutulis:

“Lotars un Jānis ir Latvijas šovbiznesa pelēkie kardināli, visdrīzāk karaļi. Viņu ieguldījumu Latvijas mūzikas attīstībā uzreiz nepamana, taču tas būtu jāzina. Viņu virzienā der salīdzinājums – kā labi noturēts konjaks.  Jāņa un Lotara pieredze, prasmes, šovbiznesa oža un cilvēcīgums spēlē visaugstāko lomu un sadarbība ar viņiem nekad nav bijusi grūta vai nerezultatīva. Jau no laika gala, kad sadarbību ar Jāni sākām mana otrā albuma (Dzīves karuselī, 2000.gads) materiāla veidošanā, rezultāts ir. Savukārt, ar Lotaru mums izdevās lielisks rimeiks dziesmai “Tā diena”(2005.gads)  Tā tas turpinās, vēl šobaltdien. Un dziesma “Tu esi mans rīts” ir apliecinājums tam. Labi iederētos albumā “Man nav žēl”, jo arī tā veidošanu uzticēju šim superduetam. Tomēr, nejaušību nav un tāpēc šī dziesma ir kā turpinājums mūsu kopīgi uzsāktajam ceļam. Cerams, par mūsu ceļabiedriem kļūs arī liela daļa latviešu mūzikas klausītāju.” 


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku