Aivo Oskis aicina piedalīties savā jaunajā videoklipā

Aivo Oskis aicina piedalīties savā jaunajā videoklipā.

Aivo Oskis aicina piedalīties savā jaunajā videoklipā.

Dziedātājam Aivo Oskim top jauna dziesma un tās videoklips, kurā nofilmēties būs iespēja jebkuram interesentam. Lai nokļūtu videoklipa filmēšanā, ir jāizdara vien pavisam neliels mājas darbs.
Jau pavisam drīz Aivo Oskis laidīs klajā jaunu dziesmu “Laiku pa laikam”, un video šim singlam taps ļoti interesantā veidā. Aivo izsludina akciju un dāvā iespēju piedalīties filmēšanā ikvienam, kurš to vēlas. Oskis sadarbībā ar deju studijas PRO/X vadītāju, horeogrāfi un režisori Ievu Bitenieci izveidojis aicinājumu iemācīties dejas elementus, kas tiks dejoti “Laiku pa laikam” piedziedājumā.
Tiem, kuri vēlas piedalīties videoklipa filmēšanā, jāiemācās šīs kustības, paveiktais jānofilmē un jāpublicē kādā no saviem sociālo tīklu kontiem – Instagram, Facebook vai TikTok, lietojot mirkļbirku #AivoOskisLaikuPaLaikam. Savu video pieteikumu iespējams iesūtīt arī e-pastā – Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , ja nevēlies to publicēt savos soctīklos.
18. jūlijā Aivo kopā ar savu radošo komandu izvēlēsies enerģiskākos dejotājus un aicinās uz videoklipa filmēšanu, par to privāti informējot katru dalībnieku.
Uz tikšanos Laiku pa laikam!


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku

dižmāras gadatirgus Mērsraga novada svētki Zvaigžņu lietus Puzē