“Soli tuvāk” - Grupa BLITZE prezentē jaunu dziesmu

“Soli tuvāk” - Grupa BLITZE prezentē jaunu dziesmu.

“Soli tuvāk” - Grupa BLITZE prezentē jaunu dziesmu.

Mūzikas industrijai Latvijā piedzīvojot grūtus laikus, grupa Blitze “nezaudē dūšu” un klausītājiem dāvā jaunu, filozofisku noskaņu un drosmi mudinošu dziesmu “Soli tuvāk”. 

“Brīdī, kad tapa dziesmas vārdi pat nespēju iedomāties, ka tie būs tik pravietiski,” 

saka grupas līderis Arvīds Berķis.

“Dziesma radās pirms ārkārtas stāvokļa izsludināšanas un tagad, atskatoties atpakaļ, šķiet, ka ne tikai mūzikas pasaule, bet pasaule kopumā ir pamainījusies. Gribētos ticēt, ka šīs izmaiņas dos katram no mums jaunu elpu un jaunu dziļāku dzīves izpratni.”  

“Tas bija sen, ir citi laiki un Tu jautā man kā seno nosargāt ...” - 

tie ir vārdi no jaunās dziesmas un grupa “Blitze” ir pārliecināta, ka izdosies nosargāt labu mūziku un klausītāju mīlestību. Grupas jaunā albuma prezentācija un plānotais koncerts tagad ir pārcelts uz nezināmu laiku, visdrīzāk tas notiks nākamā gada pavasarī.
Grupa BLITZE ir latviešu popmūzikas grupa, kas dibināta 2002. gadā, un to vidusskolas laikā izveidoja domubiedri Arvīds Berķis un Arnis Grīnbergs. Galvenās pamatvērtības, kuras grupa atspoguļo savā mūzikā ir - atklātība un vienkāršība.
Grupas pamatsastāvā muzicē abi muziķi, paplašinātā sastāvā piedalās vēl trīs instrumentālisti.
Grupas daiļradi raksturo dinamiska dzīvesprieka piepildītas melodijas, ko līdz šim arī atzinīgi novērtējuši klausītāji un “Blitzes” dziesmu hiti regulāri atrodami Latvijas populārāko radiostaciju dziesmu rotāciju listēs. Klausītājus sasniegušas dažādas dziesmas, ieskaitot: "Bibliotekārs", "Stāsts savādāks", "Segā ietinies", "Laiks", "Kamēr zeme griezīsies", "Kā Ziemeļos", "Laimes Zeme", "No griestiem atspēries", "To Kā Nav", “Kaimiņiene”, “Ja Man Kādreiz Būtu” un "Hop". 


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku