Grupa "Krēsla" laiž klajā savu pirmo videoklipu dziesmai "Tu - Kabatā"

Grupa "Krēsla" laiž klajā savu pirmo videoklipu dziesmai "Tu - Kabatā".

Grupa "Krēsla" laiž klajā savu pirmo videoklipu dziesmai "Tu - Kabatā".

Grupas aizsākumi meklējami 2016. gada nogalē, kad ar kopīgu vēlmi nodoties mūzikai rodas piecu, dažādās muzikālās apvienībās jau pieredzējušu, mūziķu apvienība, tomēr esošajā sastāvā grupa darbojas apmēram gadu. Gada sākumā apvienība vēl zem nosaukuma "The Evening Sun" izdeva pirmo singlu "Sauciens". Tomēr pavasarī grupa nonāca pie secinājuma, ka mūzika pamatā top un taps latviešu valodā, līdz ar to grupa mainīja nosaukumu uz latvisko "Krēsla", pārmaiņas un jauno kursu atzīmējot ar savu debijas video dziesmai "Tu - Kabatā"
 
Artis:
"Šīs dziesmas un video tapšana patiesībā ir veiksmīgu sakritību stāsts, kas, mūsuprāt, ir aizvedis līdz visai veiksmīgam galarezultātam". Kādā janvāra naktī man pēkšņi tapa teksts, ko martā savukārt aizsūtīju komponistam Gatim Gaugeram. Gadījās tā, ka viņam kabatā jau bija aizķērusies īstā mūzika šai dziesmai. Ieraksts bija plānots vēl martā, bet Covid dēļ to, protams, nācās pārcelt uz vasaru. Savukārt vasarā jau radās ideja, ka šai dziesmai varētu filmēt arī videoklipu. Te ir jāsaka paldies mūsu menedžerei Lāsmai Neulānei, kas mūs saveda kopā ar CloudForest Films komandu, kura radīja dziesmas video. Īpašs paldies jāsaka arī ieraksta skaņu režisoram Mārtiņam Burkevicam, kurš palīdzēja atrast dziesmas īsto skanējumu, kā arī stīgu kvarteta meitenēm  - Santai, Leldei, Diānai Annai un Laimai. Dziesma savā būtībā ir par tiem cilvēkiem, kas mums vienmēr dzīvē ir līdzi, lai kas notiktu un kas mainītos."

Šo un citas dziesmas jau pavisam drīz varēs dzirdēt arī klātienē, jo 21. augustā 19.00 grupa ar koncertu uzstāsies mājīgajā Āgenskalna lokālā "Dēkainis". Sīkāku informāciju iespējams saņemt, sekojot grupai sociālajos tīklos: 

Savukārt dziesma ir pieejama arī straumēšanas servisos Spotify (https://ej.uz/KreslaSpotify) un Apple Music: (https://ej.uz/KreslaAppleMusic

Grupas sastāvā ir vokālists Artis Zaharāns, ģitārists Mārtiņš Rieksts,  taustiņinstrumentālists Edgars Kronbergs, basģitāriste Laura Lāce, kā arī bundzinieks Jānis Ločmelis. 

Vārdi: Artis Zaharāns
Mūzika: Gatis Gaugers
Skaņu režisors: Mārtiņš Burkevics
Video: CloudForest Films - Beate Brigmane Briģe; Ronalds Frolovs; Lauris Dundurs.
Stīgu kvartets: Santa Kalniņa; Lelde Zaržecka; Diāna Anna Ritenberga; Laima Ērkšķe.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku