Grupa «Musiqq» sveic pirmajā skolas dienā un aicina nosvinēt to ar koncertu

Grupa «Musiqq» sveic pirmajā skolas dienā un aicina nosvinēt to ar koncertu.

Grupa «Musiqq» sveic pirmajā skolas dienā un aicina nosvinēt to ar koncertu.

Lai ieskandinātu jauno mācību gadu, 3.septembrī plkst. 19.00 ikviens skolēns kopā ar ģimeni ir aicināts uz grupas «Musiqq» labāko dziesmu koncertu, kas notiks t/c «Domina Shopping» A puses jumta austostāvvietā. 

«Esam gatavi noslēgt vasaras sezonu un vienlaikus arī jaudīgi ieskandināt skolas sākumu uz «Dominas» jumta, jo šovasar pārliecinājāmies, ka šī vieta mūsu apmeklētājiem ļoti patīk. Šo koncertu veltām visām ģimenēm – aicinām to apmeklēt gan vecākus, gan bērnus, lai kopā ar iemīļoto grupu «Musiqq» priecīgi un jaudīgi uzsāktu jauno mācību gadu. Novēlam visām Latvijas ģimenēm izturību, un turam īkšķus par to, lai šis jaunais mācību gads iesākas un turpinās bez liekiem satraukumiem, droši un veselīgi,»

saka t/c «Domina Shopping» direktore Dina Bunce.
Koncertā skatītājus priecēs grupas desmitgades spožākie hiti – gan jaunas un nedzirdētas melodijas no nesen iznākušā albuma «10», gan labi zināmas un tautā iemīļotas kompozīcijas no grupas karjeras pirmsākumiem.
Marats un Emīls koncertā atskaņos arī grupas jauno singlu «Garīgais arī», par kuru saka:

«Dziesma tapa laikā, kad daudziem ikdiena stipri izmainījās. Arī mums tas negāja secen, un «garīgais» šūpojās ne pa jokam. Jaunais skaņdarbs tapa grūti, taču atradām īsto audio cilpu un mēģinājām ielikt mūsu sajūtas dziesmā.» 

Mūziķi koncertā priecāsies redzēt ikvienu, kas vēlas pabūt pozitīvā gaisotnē, labi atpūsties, iztrakoties, izklaidēties un vēl noķert vasaras sajūtas un «trakas atmiņas». «Ir laiks satikties, lai skaļi un jaudīgi visi kopā varētu izdejoties un baudīt skaisto saulrietu, kas paveras no «Dominas» jumta. «Laba atmosfēra un silta sirds – tas ir «no desmit – desmit»! Gaidīsim visus ciemos!», aicina Emīls, Marats un viņus pavadošā grupa «MC orķestris”.
Ieeja pasākumā – no plkst.18.00. Apmeklētāji tiek aicināti ierasties laikus, jo pirms koncerta būs iespēja baudīt dzērienus, uzkodas, burgerus un beļģu vafeles. Savukārt pēc koncerta būs iespēja nofotografēties ar māksliniekiem un saņemt autogrāfus.
Saskaņā ar Ministru Kabineta noteikumiem par epidemioloģiskās drošības pasākumiem Covid-19 izplatības ierobežošanai, pasākumā būs pieļaujams ierobežots apmeklētāju skaits, un visiem būs jāievēro atbilstoši distancēšanās noteikumi.
Pasākumā tiks fotografēts un filmēts, vizuālie materiāli tiks izmantoti publicitātē.
Biļetes uz pasākumu var iegādāties «Biļešu paradīzes» kasēs un www.bilesuparadize.lv.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku