Grupa "PakavRockBand" pēc dažu mēnešu piespiedu pārtraukuma atsāk koncertdarbību ar uzstāšanos klubā "Fontaine Palace" Liepājā

Grupa "PakavRockBand" pēc dažu mēnešu piespiedu pārtraukuma atsāk koncertdarbību ar uzstāšanos klubā "Fontaine Palace" Liepājā.

Grupa "PakavRockBand" pēc dažu mēnešu piespiedu pārtraukuma atsāk koncertdarbību ar uzstāšanos klubā "Fontaine Palace" Liepājā. 

Jura Gausiņa izveidotā country rock grupa "PakavRockBand" atsāk savus koncertus ar uzstāšanos "Fontaine Palace" 4.septembrī.
Grupa Liepājā ir biežs viesis, jo uz kluba skatuves uzstāsies jau ceturto reizi divu gadu laikā. Koncertam Liepājā grupa ir sagatavojusi stundu garu autordziesmu programmu, kurā iekļautas gan labi pazīstamas, gan jaunas Jura Gausiņa dziesmas. Pirmo reizi Liepājā izskanēs Jura dziesmas "Sapņu ķērājs"un "Vecais viskijs". 

Vēl pirms tam, kad visa pasaule nokļuva epidēmijas gūstā, grupa “PakavRockBand” š.g.februārī ar panākumiem piedalījās 10. Berlīnes kantri mūzikas gadatirgū.
Festivāls Berlīnē notika trīs dienas un pulcēja ap 100 grupu un izpildītāju no 15 valstīm, tai skaitā arī ASV, Kanādas un Krievijas un, uz četrām skatuvēm tiem bija iespēja sevi parādīt starptautiskā mērogā, izpildot dažādus šī žanra virzienus- americana, hillbilly, bluegrass, sauthern rock, country un country rock. 

Martā grupa vēl paspēja nospēlēt deju vakaru Atpūtas centrā "LIDO".  

Grupa “PakavRockBand” ir kopā salīdzinoši nesen. Grupas nosaukums “PakavRockBand” radies nejauši draugu, mūziķu pulkā diskutējot par Jura Gausiņa mūzikas stilu, kas atgādina “zirgu soļus mūzikai” un, kas jokojot tika nodēvēta par “zirgu mūziku”. J. Gausiņš smejoties savu stilu nosaucis par “pakavroku”, kas turpinājumā tad arī iesakņojies grupas nosaukumā “PakavRockBand”. J.Gausiņa mūzika, pateicoties izmantotajiem instrumentiem iespaidojusies no pazīstamām ārzemju grupām, kas izpildīja country rock, blues @ folk, un ir guvusi sev, tik raksturīgo skanējumu.

Šovasar grupas dalībnieku sastāvs ir nedaudz mainījies un piespiedu dīkstāve ir bremzējusi jaunā J.Gausiņa dziesmu albuma ierakstu, bet nu jau darbs rit pilnā sparā un arī rodas jaunas dziesmas.

Saite uz grupu Facebook: https://www.facebook.com/gausinsco


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku

Auzins - LielaPlusma 250

Līgo balle 2021

Ligo-2020-250