“Bujāns” ar jaunā gada pirmo hitu "Masku faktors"

“Bujāns” ar jaunā gada pirmo hitu "Masku faktors".

“Bujāns” ar jaunā gada pirmo hitu "Masku faktors".

Ar prieku ziņojam, ka pasaules līmeņa duets “Bujāns”, kam skanējums ir gluži kā grupai, klausītājus jau pirmajā Jaunā gada dienā priecē ar superhitu “Masku faktors”. Dziesmas autori ir dueta līderi Intars Busulis un Reinis Sējāns. Teksta autors - Jānis Šipkēvics. 

Reinis:

“Bujāns”cauri gadiem, šūpojoties vienā laivā ar latviešu tautu, izdzied to, kas svarīgs, saplūstot ar sabiedrībā valdošo noskaņojumu. Katrā notī un bemolā, katrā vārdā un komatā ir ietverta kāda neaizstājama dziesmas detaļa - tā no emociju pilieniem veidojas pārdzīvojumu jūra. 

Intars Busulis :

Dziesma “Masku faktors” ir par mums. Šis gads ir bijis nopietns pārbaudījums ne tikai cilvēcei kopumā, bet arī pasaules līmeņa grupai “Bujāns”. Izdziedāsim savas emocijas, turēsimies pa gabalu un mums viss izdosies! 

Klipa režisors ir Kaspars Roga, montāžas režisors - Juris Matuzelis, gaismu mākslinieks - Ainārs Pastars un horeogrāfe - Liene Grava.

Jau ziņots, ka grupa “Bujāns”, kas dibināta 2017.gada nogalē, katru gadu rada vienu dziesmu. 2026.gada izskaņā plānots izdot dueta pirmo albumu. Savukārt, 2036.gadā - pēdējo. 2037.gads solās būt īpašs - grupa iecerējusi īstenot savu sapni, rīkojot grandiozu šovprogrammu Rīgā stadionā “Daugava”.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku