Noskaties! Mūziķim Donam jauna romantiska dziesma un videoklips

Noskaties! Mūziķim Donam jauna romantiska dziesma un videoklips

Noskaties! Mūziķim Donam jauna romantiska dziesma un videoklips

Populārais latviešu mūziķis Dons laidis klajā jaunu romantisku dziesmu "Tas rakstīts debesīs (Piena ceļš)". Līdz ar šīs dziesmas izdošanu Dons pievienojas tiem pašmāju mūziķiem, ko izdod pasaulē lielākā ierakstu kompānija "Universal Music Group".

Kā vēsta dziedātāja pārstāvji, dziesma "Tas rakstīts debesīs (Piena ceļš)" radusies mūziķim sadarbojoties ar dziedātāju Aminatu un producentu DJ Rudd.

"Sanācām kopā, pasēdējām un pati dziesma radās diezgan ātri. Ar dzejas rindām vēl izlīdzēja Mikus Frišfelds un tā nu radās "Tas rakstīts debesīs (Piena ceļš). Mani vienmēr ir aizrāvis kosmoss – varu pavadīt neskaitāmas stundas veroties tajā ar teleskopu vai vienkārši lūkojoties debesīs. Mani pārņem neaprakstāma apbrīna sajūta – par plašumu, par bezgalīgumu, par zvaigznēm, par iespējām un varbūtībām. Varbūt tieši tāpēc dziesmai arī vijas cauri "Piena ceļš","

par dziesmas rašanos stāsta pats mūziķis.

"Esmu arī priecīgs par pievienošanos "Universal" ģimenei un ceru, ka mūs kopā sagaida idejām bagāts un radošs ceļš,"

tā Dons komentē savu noslēgto sadarbības līgumu ar pasaulē lielākās ierakstu kompānijas "Universal Music Group" pārstāvniecību Latvijā un, kā iepriekš minēts, šis ir pirmais singls, kas tiek izdots "Universal Music Group" paspārnē.

Jau ziņots, ka oktobra izskaņā Dons aicina fanus uz koncertiem koncertzālē "Palladium". Divus vakarus, 22. un 23. oktobrī, Dons klausītājus priecēs ar īpaši izveidotu koncertprogrammu "Ceļojums laikā", kurā tiks izpildīta ne tikai nupat iznākusī dziesma "Tas rakstīts debesīs (Piena ceļš)", bet arī dziesmas no albuma "Tūrists" un citas populārākās dziesmas.

"Ir pagājis neplānoti ilgs laiks, kad pēdējo reizi bija iespēja tikties ar klausītājiem klātienē. Ar nepacietību gaidu oktobri, kad būs iespēja atkal kāpt uz skatuves,"

komentē Dons.

Koncerts ir plānots apmeklētājiem tikai ar derīgiem Covid-19 sertifikātiem, kas apliecina vakcinācijas pret Covid-19 vai vīrusa pārslimošanas faktu.

Mūziķis Dons ir viens no pieredzējušākajiem un klausītāju iemīļotākajiem mūsdienu māksliniekiem Latvijā. Dons ir izdevis astoņus soloalbumus un viņa kontā ir vairākas muzikālās godalgas – četras reizes iegūta uzvara Latvijas Radio Muzikālās bankas nominācijā "Gada dziesma" un sešas reizes saņēmis Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvu nominācijā "Rado hits". Dons ir arī saņēmis divas Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvas par labāko popmūzikas un vienu balvu par labāko rokmūzikas albumu.

Dona jauno albumu var iegādāties pie mums interneta veikalā- https://muzikaspasaule.lv/cd/tūrists-detail


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku