Mūziķis Ralfs Eilands klausītājiem nodod savu jaunāko skaņdarbu “Viss, Kas Man Pieder”

Mūziķis Ralfs Eilands klausītājiem nodod savu jaunāko skaņdarbu “Viss, Kas Man Pieder”

Mūziķis Ralfs Eilands klausītājiem nodod savu jaunāko skaņdarbu “Viss, Kas Man Pieder”

Mūziķis Ralfs Eilands klausītājiem nodod savu jaunāko skaņdarbu “Viss, Kas Man Pieder”. Dziesmas mūzikas autors ir pats mākslinieks un Reinis Briģis. Dziesmas tapšanā piedalījies arī producents DJ Monsta, kurš ir nozīmīgs palīgs Ralfa gaidāmā albuma skaņdarbu ierakstos. 

Zīmīgi, ka dziesmas teksta autori ir Ralfs un Kaspars Breidaks — šis tandēms skatītājiem ierastāks ir “Mēs Jūs Mīlam” izrādēs, kuras turpinās priecēt apmeklētājus 14. un 26. oktobrī Hanzas Peronā! 

“Ir nenoliedzami, ka mūsu draudzība ar Kasparu Breidaku turpina mutēt un attīstīties. Sākām ar savstarpējiem izaicinājumiem TV, radio pārraidēs un nu jau spēlējam izrādes un kopā rakstam dziesmas. Ir prieks, ka mēs ar skatītājiem varam atkal tikties siltās un mājīgās iekštelpās, lai caur joku parunātu par visu, kas ar mums pa šo laiku ir noticis! Iespējams arī nodziedāsim “Viss, Kas Man Pieder”, jo dziesmu, tās tapšanas procesā, ik pa laikam sūtīju Kasparam, kurš, saņemot gala versiju, tā sapriecājās par dziesmas “dzimšanas” procesa vērošanu, ka ierosināja to varbūt arī nospēlēt izrādē. Varbūt, jo “Mēs Jūs Mīlam” neko nevar paredzēt. Tieši tādēļ šis projekts ir viens no maniem dzīves amerikāņu kalniņu augstākajiem braucieniem, jo tas ir neparedzams, bet... rēcīgs. Ja nesanāk parēkt ar mums, tad skatītāji to noteikti varēs darīt par mums. Mēs ar Kasparu šo notikumu spēlējam atkailinātiem nervu galiem, jo uzskatām, ka patiess cilvēks spēj gan sasmīdināt, gan ļauj aizdomāties vai pat nobirdināt kādu asaru.”

saka Ralfs Eilands.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku