Prāta Vētrai jauns albums “Gads bez kalendāra”

Prāta Vētrai jauns albums “Gads bez kalendāra”

Prāta Vētrai jauns albums “Gads bez kalendāra”

Divu gadu garumā tapušais “Prāta Vētras” jaunais albums “Gads bez kalendāra” beidzot tiek nodots klausītāju vērtējumam! Šoreiz albums būs ne tikai klausāms, bet arī skatāms koncertfilmā.

Grupa jauno albumu nolēmusi izdot neparastā formātā – īpaši izveidotā studijā tika nofilmētas pilnīgi visas jaunā albuma dziesmas dzīvajā izpildījumā. Krāšņas dekorācijas, lielkoncerta cienīgas videoprojekcijas, īpaši veidota horeogrāfija, profesionāli dejotāji, neona grims, akrobāti un pat īsts zirgs – Prāta Vētra skatītāju vērtējumam piedāvā koncertfilmu, kurā kā īpašie viesi piedalās arī grupa Tautumeitas, ansis, Dons, Intars Busulis un populārais aktieris Saša Petrovs no Krievijas. Filmas režisors Kaspars Roga ļaus skatītājiem ielūkoties arī šī grandiozā projekta tapšanas aizkulisēs, noslēgumā piedāvājot dokumentālus making of materiālus.

Koncertfilmā būs dzirdamas jau zināmās dziesmas no jaunā albuma – “Feels” un “Karuseļi”, kā arī pilnīgi jaunas dziesmas: “Smarža”, “Aiz sienas”, “Papīra lidmašīnas”, “Tur, kur Dieva kamanas slīd”, “Dzelzceļnieks”, “Gads bez kalendāra”, “Tavas pēdas pagalmā” un “Lonesome moon”.

Trijās albuma dziesmās Prāta Vētrai pievienojas grupa Tautumeitas, “Papīra lidmašīnas” tapušas sadarbībā ar reperi ansi, savukārt smeldzīgajā balādē “Lonesome moon” telefona ekrānā ar mums sarunājas Krievijas teātra un kino zvaigzne Aleksandrs Petrovs.

Kaspars Roga:

“Prāta Vētrai šī būs dubulta pirmizrāde – pirmkārt, nebijušais formāts, bet otrkārt – Prāta Vētra pirmoreiz dejo! Tas mums visiem bija liels izaicinājums – pierunāt nācās diezgan ilgi. Bet rezultāts ir lielisks!”

Albuma producents ir zviedrs Povels Olsons, ar kuru grupa sadarbojas jau vairāku gadu garumā, bet kā dziesmu tekstu autori šoreiz piedalās arī Jānis Šipkēvics un Ingus Bērziņš.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku