Garāžroka grupa Nova Koma publicē videoklipu dziesmai “Marcipāns”

Garāžroka grupa Nova Koma publicē videoklipu dziesmai “Marcipāns”

Garāžroka grupa Nova Koma publicē videoklipu dziesmai “Marcipāns”

Vietējā garāžroka grupa Nova Koma publicē videoklipu otrajam singlam no sava albuma “Es neesmu dusmīgs”. Tas skatāms apvienības YouTube kanālā.
“Marcipāns” ir dziesma par bailēm no pārmaiņām, pat tad, ja pārmaiņas ir vajadzīgas. Šī ir garākā albuma dziesma, kas kalpo kā kāpinājums pirms albuma kulminācijas. Stāsta dziesmas autors, vokālists Mārtiņš:

“Strādājām pie dziesmas vairāk nekā gadu. Ļoti ilgu laiku es zināju tikai piedziedājuma sākumu, “Esmu kļuvis mīksts kā marcipāns,” neko vairāk. Tomēr, kad pēdējās melodijas tika pabeigtas, bija skaidrs, ka “Marcipāns” būs īpašs skaņdarbs. Šķiet, ka arī mūsu klausītājiem tas ir starp favorītiem.” 

Videoklipa operators un montieris ir Krišjānis Pleiko (“Upeskino”). Grupa izsaka pateicību arī visiem draugiem, kas palīdzēja filmēšanas telpu iekārtošanā.
Nova Koma ir apvienība, kas aktīvi strādā Latvijas neatkarīgās mūzikas scēnā kopš 2015. gada.
Grupai raksturīgi enerģijas pārpilni koncerti, eksperimenti ar dažādiem žanriem, kā arī sadarbības ar citiem mūziķiem. Pēdējie divi albumi “Vismaz 9 reizes” un “Es neesmu dusmīgs” saņēmuši Zelta Mikrofona nominācijas kategorijā “Gada rokmūzikas albums”.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku