BLOODY HEELS laiž klajā otro singlu no gaidāmā albuma "ROTTEN ROMANCE"

BLOODY HEELS laiž klajā otro singlu no gaidāmā albuma "ROTTEN ROMANCE"

BLOODY HEELS laiž klajā otro singlu no gaidāmā albuma "ROTTEN ROMANCE"

Latviešu smagā 'Hard Rock' grupa Bloody Heels nesen izziņoja savu atgriešanos ar jaunu albumu "Rotten Romance", kurš dienas gaismu ieraudzīs 10. jūnijā.

"Jaunākais singls un videoklips ir noteikti citādāks salīdzinot ar skaņdarbiem ko mēs esam izlaiduši iepriekš, neierasti tas ir mazliet drūmāks un melanholiskāks no iepriekšējiem singliem. Taču tai pašā laikā mēs domājam, ka cilvēki kuri ir sekojuši mums iepriekš, noteikti spēs novērtēt arī šo dziesmu."

par jaunāko sinlgu saka grupa.

"Rotten Romance" būs grupas trešais albums, un otrais ierakstu kompānijas Frontiers paspārnē, kuras debijas albums "Ignite The Sky" tika izdots 2020.gada vasarā. 

"Jaunais albums pavisam noteikti būs nedaudz savādāks kā iepriekšējie. Noteikti var vēl dzirdēt izcilo astoņdesmito gadu 'Hard Rock' ietekmi, bet tai pašā laikā ar jaunām un modernām vēsmām un iezīmēm. Šis albums pavisam noteikti ir tumšāks nekā citi, ir daudz jauni elementi likti klāt, sākot ar gotisko roku, elektronisko muzonu utt. Taču katrā ziņā, tai pašā laikā tas nav pazaudējis pozitīvo rokenrola esenci." 

komentē grupas vokālists Valts Bērziņš ar skatuves vārdu Vicky White.

Bloody Heels grupa tika dibināta 2012. gada nogalē. Grupa paspējusi izdod EP 'Summer Nights' (2014) un divus studijas albumus 'Through Mystery' un 'Ignite The Sky' (2020). 2019. gada nogalē grupa parakstīja līgumu ar vienu no mūsdienās lielākajām smagā roka ierakstu kompānijām 'Frontiers Music SRL'.
Grupa ir tūrējusi un sniegusi koncertus lielākajā daļā Eiropas, tādās valstīs kā - Zviedrija, Somija,Norvēģija, Vācija, Slovākia, Čehija, Polija, Nīderlande, Beļgija u.c


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku