Martai Grigalei enerģiska un lipīga dziesma – "Terapijā"

Martai Grigalei enerģiska un lipīga dziesma – "Terapijā"

Martai Grigalei enerģiska un lipīga dziesma – "Terapijā"

Izdota Martas jaunā, enerģiskā dziesma "Terapijā", kas ir otrais singls no dziedātājas gaidāmā nākamā studijas albuma.

"Dziesmas ideja radās kā joks, ar draudzeni apspriežot kādas bijušās attiecības. "Vai tu par mani runā terapijā?" ir visai ironisks jautājums, ko uzdot cilvēkam, ar kuru tevi saista romantiski pagātnes notikumi. Šajā dziesmā saldas pagātnes atmiņas satiekas ar pavisam citādāku tagadni, kurā šis jautājums ir radies,"

singlu komentē Marta.

"Šī dziesma ir viegla, lipīga un pozitīvi uzlādējoša. "Terapijā" saldas pagātnes atmiņas satiekas ar ironisku skatījumu uz tagadni, kurā no bijušajām attiecībām ir palicis pāri tikai tas, kas piedzīvots senāk, tomēr gribas zināt – kāda šī tagadne ir otram,"

jauno singlu komentē dziedātāja Marta.

Atgādinām, ka Marta Grigale ir latviešu dziedātāja un dziesmu autore. Ieguvusi muzikālo izglītību Londonas Mūzikas koledžā, kopš 2016. gada darbojas Latvijas mūzikas industrijā. Dziedātājas debijas albums "Lietas, kas notiek manā galvā" saņēmis "Zelta Mikrofons 2021" nomināciju popmūzikas albumu kategorijā. Marta sadarbojusies ar tādiem pašmāju mūziķiem kā Intars Busulis, DJ Rudd, Kashuks, Reinis Sējāns, Kaspars Ansons u.c.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku