"Pienvedēja piedzīvojumi" albumu "Nelaiks" izdos vinila plates formātā

"Pienvedēja piedzīvojumi" albumu "Nelaiks" izdos vinila plates formātā

"Pienvedēja piedzīvojumi" albumu "Nelaiks" izdos vinila plates formātā

Rokgrupa "Pienvedēja piedzīvojumi" mūzikas izdevniecības "MicRec" paspārnē 5. septembrī laida klajā albumu "Nelaiks" vinila plates versijā.

Atgādinām, ka albums 2020. gadā tika apbalvots ar "Zelta mikrofona" balvu kategorijā "Roka vai metāla mūzikas albums".

Šī ir jau otrā vinila plate, ko "MicRec" izdevusi sadarbībā ar grupu "Pienvedēja piedzīvojumi". Pirmā plate "Cilvēks ar trepēm" tika izdota 2017. gadā un pašlaik gaida savu otro tirāžu. Grupai ir arī jauni plāni, sagaidot 30 gadu jubileju 2024. gadā.

Albumu "Nelaiks" ierakstīja skaņu inženieris un producents Gatis Zaķis, albuma dizainu veidoja Pēteris Lunde un pie vinila plates gala skanējuma rūpīgi strādāja ilggadējs grupas līdzgaitnieks, skaņu režisors Tālis Timrots.

"Pirmās 50 vinila plates ir numurētas, būs pieejamas arī plates ar mūziķu parakstiem,"

stāsta grupas vokālists un basģitārists Māris Žigats.

"Ja vēlaties kādu no tām iegūt savā īpašumā, no 5. septembra dodieties uz izdevniecības virtuālo mājvietu. Ja šādas "ekstras" jums nav nepieciešamas, albums būs atrodams mūzikas veikalā "Mikrofons" tirdzniecības centrā "Spice" un citos Latvijas Mūzikas veikalos,"

turpina Žigats.

"Bet tas vēl nav viss. Šim pasākumam par godu būs īpašs koncerts Rīgā, Mākslas centrā "Noass" uz AB dambja 30. septembrī,"

grupas koncertu plānus atklāj ģitārists Aldis Lunde.

"Tas būs gan vasaras sezonas noslēgums, gan albuma "Nelaiks" vinila plates atvēršanas koncerts. Spēlēsim dziesmas no šī albuma un lielākos grupas hitus."

Grupa "Pienvedēja piedzīvojumi" ir dibināta 1994.gadā Sabilē un iemantojusi jau pašmāju alternatīvā roka leģendās statusu.Grupas pamatsastāvs nav mainījies kopš tās dibināšanas. Māris Žigats (vokāls, bass), Aldis Lunde (ģitāra) un Pēteris Lunde (sitamie instrumenti).


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku