Pavasara noskaņās izskanēs Aijas Andrejevas TRIO koncerts Jaunmoku pilī

Pavasara noskaņās izskanēs Aijas Andrejevas TRIO koncerts Jaunmoku pilī

Pavasara noskaņās izskanēs Aijas Andrejevas TRIO koncerts Jaunmoku pilī

18. martā plkst.15.00 Jaunmoku pils Kolonnu zālē pavasara noskaņās īpašā koncertā izskanēs dziedātājas Aijas Andrejevas lielākie hiti intīmā gaisotnē pašas skatuves mākslinieces Aijas Andrejevas, ģitārista, producenta un komponista Kaspara Ansona, kā arī džeza pianista un komponista Toma Mikāla izpildījumā.
Stāsti un mūzika priekšplānā, vairāk atkailināti nervu gali un brīnišķīga iespēja koncerta laikā māksliniekiem satikties tuvāk ar savu klausītāju!
Koncertā piedalīsies Aija Andrejeva – vokāls, Kaspars Ansons - ģitārists, producents, komponists un Toms Mikāls - džeza pianists, komponists.
Biļetes uz koncertu ir nopērkamas www.jaunmokupils.lv, kā arī Biļešu paradīzes kasēs.
Lieliska iespēja plkst. 13.00 apmeklēt Jaunmoku pils muzeju atvērtā tipa ekskursijā gida pavadībā, maksājot tikai par ieejas biļeti muzejā.
Stundu pirms koncerta darbosies kafijas bārs un varēs baudīt uzkodas un dzērienus Atpūtas zālē.
Dienas turpinājumā apmeklētāji būs gaidīti izmantot kādu no Jaunmoku pils īpašajiem vakara piedāvājumiem, kas ietver atpūtu pilī un nakšņošanas iespējas viesnīcā. Vairāk informācijas www.jaunmokupils.lv
Koncertu ir plānots fotografēt un iegūtos attēlus publicēt. Papildus informācija par piedāvājumu, kā arī biļešu rezervācija ir iespējama, zvanot uz 26187442 vai rakstot Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Uz tikšanos Jaunmoku pilī!


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku