Poproka grupa "Nova" ir ierakstījusi dziesmu “Atmiņas”

Poproka grupa "Nova" ir ierakstījusi dziesmu “Atmiņas”

Poproka grupa "Nova" ir ierakstījusi dziesmu “Atmiņas”

Dziesmas mūzikas un teksta autors ir Māris Strads. Dziesmas ieraksts tapa ierakstu studijā "Raya Sound Art Studio" un tieši šī dziesmas ieraksta procesa laikā dziesma ieguva to īpašo skanējumu, kāds ir dzirdams ierakstā. 

Dziesma “Atmiņas” - par ko tā ir? Pirmajā brīdī šķiet, ka par rudeni. Tomēr patiesībā tā ir par ilgām, jaukām atmiņām, sen zaudēta mīļotā cilvēka meklējumiem, cerībām un beigās – par laimīgu atkalsatikšanos. Un, protams, par pašu galveno – mīlestību. 

Grupa “Nova” ir poproka grupa, kura nodibināta 2019.gada augustā un izpilda dziesmas latviešu valodā.
Grupa mūzicē šādā sastāvā: Andis Aizpurietis – bungas, Niklāvs Bērziņš – ģitāra, Elīna Jaunsubrēna – bass, Kārlis Neiburgs – ģitāra un Māris Strads - balss.
Grupa jau līdz šim ir uzstājusies gan vairākos Rīgas klubos, gan arī dažādos kultūras un tautas namos ārpus Rīgas. Grupa ir ieguvusi arī festivālu pieredzi, 2022.gadā uzstājoties Ezīšfestā.
Poproja grupa “Nova” novēl visiem priecīgu klausīšanos un aicina visus uz saviem koncertiem, kuros tiks atskaņota arī šī dziesma!
Sīkāka informācija par poproka grupu “Nova” ir atrodama tās facebook lapā - https://www.facebook.com/profile.php?id=100063676143215
Savukārt sīkāka informācija par ierakstu studiju "Raya Sound Art Studio" ir atrodama tās facebook lapā https://www.facebook.com/profile.php?id=10007800915356 


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku