Chris Noah aicina uz muzikālu satikšanos kultūrtelpā “Tu jau zini kur.”

Chris Noah aicina uz muzikālu satikšanos kultūrtelpā “Tu jau zini kur.”

Chris Noah aicina uz muzikālu satikšanos kultūrtelpā “Tu jau zini kur.”

Talantīgais pašmāju mūziķis, starptautiski novērtētais dziesmu autors Chris Noah aicina uz solokoncertu kultūrtelpā “Tu jau zini kur” 28. septembrī. Iecienītajā rīdzinieku satikšanās vietā Tallinas kvartālā mūziķis iecerējis nosvinēt arī muzikālus jaunumus.
Koncertprogrammā būs dzirdami gan Chris Noah populārākie skaņdarbi (Sunboy, Only yours, Spark, Fall Through), gan arī melodijas, kas radio stacijās izskanējušas mazāk, bet ir tuvas paša mūziķa sirdij. Tāpat klausītājiem būs iespēja novērtēt mākslinieka daiļradē ko pavisam nebijušu. 

“Šis ir īpašs brīdis manā karjerā, kuru vēlos nosvinēt draugu lokā,”

stāsta mūziķis.

“Aiz muguras ir daudz skaista un vēl daudz vairāk priekšā, tāpēc aicinu uz mirkli apstāties, izbaudīt mirkli un skaistā rudens pievakarē pabūt kopā. Šogad esmu aktīvi strādājis pie jauna materiāla radīšanas un nevaru sagaidīt, kad varēšu ar jaunumiem iepazīstināt arī klausītājus.” 

Chris Noah ir dziedātājs un dziesmu autors, kurš augsti novērtēts gan pašmāju mūzikas industrijas profesionāļu lokā, gan starptautiski. Karjeras gaitā mūziķis ir izdevis vairākus veiksmīgus singlus, iekarojot dažādu radiostaciju topus, nominēts vairākām “Zelta Mikrofona” balvām (Labākā debija, Labākais popmūzikas ieraksts, Gada dziesma), un kopš 2022. gada darbojas Sony Music Entertainment paspārnē, kuras pārstāvniecībā ir arī tādas zvaigznes kā Adele, Robbie Williams, Beyoncé un Måneskin. Gūti panākumi arī Eirovīzijā – dziesmu konkursa finālā Liverpūlē šogad Lietuvu pārstāvēja Chris Noah un latviešu producenta JJ Lush kopdarbs – dziesma Stay –, kura mūziķes Monikas Linkītes izpildījumā ierindojās augstajā 11. vietā.
Šis būs pirmais mūziķa koncerts pilnā sastāvā Rīgā šogad.
Biļetes pieejamas ekase.lv.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku