Jaunais talants G Hussla taisa viļņus Latvijas repa scēnā, nāk klajā ar jaunu singlu "Scissorhands"

Dziesma "Scissorhands" – jauns izdevums no viena no Latvijas hip-hopa karstākajiem reperiem G Hussla - ir galvenais singls un mazs ieskats ilgi gaidītajā miksteipā, kas, mākslinieka vārdos, ir gandrīz pabeigta un nāks klajā jau pavisam drīz. Kopā ar dziesmu tika publicēts arī klips.

"Scissorhands" ietver ugunīgas atskaņas zem valdzinoša pavadījuma, reperis G Hussla apraksta savu ekstravaganto un dārgo dzīves veidu ar atjautīgu vārdu spēli, kas tiek izpildīta angļu valodā. Dziesmas skaņa ir ļoti unikāla un iepriekš nedzirdēta, it sevišķi Latvijas repa scēnā.

"Cenšos veidot ko jaunu, radīt savu vilni un atnest vairāk no Amerikas repa skaņas latviešu auditorijai. Dziesmu radīju ar mērķi – pierādīt to, ka spēju konkurēt ar augstākā līmeņa reperiem. Esmu ļoti apmierināts ar iznākumu un novērtēju katru, kas klausās un atbalsta manu sapni." - stāsta G Hussla

Kopā ar dziesmu mākslinieks nācis klajā arī ar savu pirmo klipu, kur reperis redzams vairākās vietās, tai skaitā studijā un pie stūres. Klips ir ar spilgtām krāsām un retro pieskaņu – filmēts VHS stilā, kas izcili saskan ar dziesmas sajūtu un tematiku.
G Hussla atgādina, ka dziesma "Scissorhands" ir pieejama visās straumēšanas platformās, tai skaitā Apple Music un Spotify, un videoklips ir pieejams Youtube.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku