Mo Aspen un 3 latviešu jaunie reperi piedāvā jaunu hiphopa dziesmu un video “Laimes Zeme”

Mo Aspen un 3 latviešu jaunie reperi piedāvā jaunu hiphopa dziesmu un video “Laimes Zeme”

Mo Aspen un 3 latviešu jaunie reperi piedāvā jaunu hiphopa dziesmu un video “Laimes Zeme”

Indīmūziķis, producents un bītmeikers “Mo Aspen” piesaka sevi arī uz hiphopa skatuves un prezentē dziesmu “Laimes Zeme”, kas tapusi kopā ar trīs jaunajiem latviešu reperiem – izpildītājiem “hotcxffee”, “G-Frank” un “shegijs”. Shegijam šai esot arī debijai. Dziesmu pavada arī jaunās latviešu vokālistes Karlīnes Annas Ērgles fona vokāli, kura iepriekš izdevusi singlu kopā ar Agnesi Rakovsku.
Dziesma ir kā atgādinājums, ka viss jau būs labi. Ka beigās mēs katrs nonāksim tur, kur mums jānonāk. Ne vienmēr tas ir viegli. Lai kļūtu patiesi laimīgs, ir jāļauj sev būt arī nelaimīgam. Atrast savu laimes zemi - tas ir būt patiesam pret sevi. Tas ir pazaudēt, ko svarīgu. Lai beigās atrastu to, ko patiesi biji vēlējies.
Mūzikas autors, producēšana un skaņu inženierija ir Modris Apse. Vārdu autori ir Tomass Saulietis un Modris Apse. Miksējis nīderlandietis Cisqo Damme. Izpildītāji Kaspars Merklins (hotcxffee), Edgars Granits (G-Frank), Modris Apse (Mo Aspen), Tomass Saulietis (shegijs), Karlīne Anna Ērgle fona vokāli. Master Modris Apse un amerikānietis Will Sterling. Video Kaspars Merklins, Edgars Granits, Modris Apse. Mo Aspen atgādina, ka indīmūzikas albumā “Viens”, kurš iznāks šī gada beigās - ieguldīts liels darbs un katrai dziesmai, kuras iznāks gada gaitā - gaidāms arī video. Tajā arī būšot plaši pazīstami viesmākslinieki.
Dziesma seko pēc šogad nesen izdotajiem singliem “Jāiet Tālāk” un “Kura No Tām”, kuri izskanējuši vairākās latviešu radio stacijās un mediju/interneta vidē saņēmuši labas atsauksmes, tostarp no vairākiem pazīstamiem un pieredzējušiem latviešu mūziķiem un video, kuru atbalstījis Red Bull Latvia. Tāpat arī Mo Aspen iepriekš piedalījies “Ghetto Faktorā” un raidmedijos bijis dzirdams jau ar vairākiem iepriekš izdotajiem singliem kā “Šī ir Latvija”, “Hold Me Close”, “Ģeodēzists” u.c.
Mūziķim primāri var sekot Instagram, TikTok un Facebook portālos. Kā arī klausīties YouTube, Spotify un Itunes.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku