371 Clique izsludina Latvijā līdz šim lielāko hiphop battle pasākumu ‘’371 Battle’’

371 Clique izsludina Latvijā līdz šim lielāko hiphop battle pasākumu ‘’371 Battle’’

371 Clique izsludina Latvijā līdz šim lielāko hiphop battle pasākumu ‘’371 Battle’’.

Klubā ‘’Melnā Piektdiena’’ 23.martā plkst.18:00 notiks 371 clique projekta organizētais pasākums, kas būs lielākais hiphop battle pasākums līdz šim Latvijā ar nosaukumu ‘’371 Battle’’.

Pasākuma ietvaros uzstāsies arī tādi zināmi reperi un mākslinieki kā ansis, Edavārdi, rolands če & Xantikvariāts un Grupa ‘’DRĀMA’’. Pasākuma laikā arī notiks ‘’371 Battle’’ pirmās sezonas finālistu battle cīņas, kur skatītāji uzzinās, kurš ir kļuvis par sezonas uzvarētāju un ieguvis galveno sezonas naudas balvu un papildus balvas no pasākuma atbalstītājiem.

371 Battle - hiphop battlu formāts, kurā dalībniekiem ir jācīnās savā starpā ar iepriekš sagatavotiem tekstiem, skaitot tos uz dažādu stilu bītiem. Šajā cīņā dalībnieku rīki ir ne tikai teksta daudzums un ritms, bet arī spēja pareizi saplūst uz instrumentālā pavadijuma. Dalībnieka uzdevums ir pierādīt trijos raundos, ka viņš ir apveltīts ar labāku ritma izjūtu, labāku tekstu tehniku un jūtās komfortablāk uz instrumentālajiem pavadijumiem par viņa pretinieku. Katrā roundā ir iedots savs pavadijums!

Līdz šim 371 Clique organizēto projektu ir apskatijuši vairāk, kā 140,000 tūkstošu reižu interneta video platformā YouTube, kā arī ir ieguvis lielu atbalstu skatītāju vidū. Pasākuma biļetes var iegādāties www.ticketshop.lv


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku