Ozols sācis levitēt

Ozols sācis levitēt

Ozols sācis levitēt.

Hip hop izpildītājs Ozols ir sagatavojis video versiju dziesmai “Levitē”, kas ir iekļauta albumā “Neona pilsēta”. Dziesmas video palīdzēja realizēt Toms Rings, savukārt audio Niklāvz (DDA). Klips tika filmēts pamestā un ar leģendām apvītā vietā Buzludžā, Bulgārijā.
Dziesmas saturs ir veltīts cilvēces mūžīgai vēlmei izzināt ko vairāk par apkārt esošo vidi, un patstāvīgo vēlmi noskaidrot, kas ir “aiz tā horizonta”. 

“Šis ceļojums mums noteikt ir neaizmirstams, jo   tā ir iespaidīga arhitektūra un īpaša lokācija. Kad redzēju šo ēku un dabu bildēs, sapratu, ka mums ir vienkārši jādodās uz turieni.”. 

2018. gada 12. novembrī Ozols izdeva savu sesto studijas albumu “Neona pilsēta”. 2019.gada februārī un martā kopā ar ansi, Edavārdi un Viņu dodas “Republikas tūŗe”.
Ģirts Rozentāls jeb Ozols ir viens no Latvijas hiphopa mūzikas pamatlicējiem. Muzikālo darbību uzsāka 1996. gadā grupu “Fact” un “Rool Makaz”  sastāvā. Solokarjeru uzsāka aizvadītās desmitgades sākumā ar debijas singlu “Neko 2005” (2000.), pēc kura sekoja albums “Cieņa un mīlestība” (2001.), “Augstāk, Tālāk, Stiprāk” (2002.), “Dūzis” (2003.) un 2009. gadā izdotais albums “Neatkarība”. Pēc vairāku gadu pārtraukuma 2015. gadā Ozols atgriezās Latvijas mūzikā ar savu piekto studijas albumu “Atpakaļ nākotnē”. Savas radošās darbības laikā Ozols uzstājies Dziesmu svētkos ar apvienoto kopkori, ar apvienību “Austrumubloks” viesojies pie eksprezidentes Vairas Vīķes-Freibergas, sasniedzis Zelta diska statusu ar albumu “Cieņa un mīlestība” un četras reizes saņēmis Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvu.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku