Publicēts ikvasaras pasākumu tūrei "Putu Paradīze" veltīts deju hits

Publicēts ikvasaras pasākumu tūrei "Putu Paradīze" veltīts deju hits

Publicēts ikvasaras pasākumu tūrei "Putu Paradīze" veltīts deju hits.

Pēc ilgāka pārtraukuma latviešu hiphopa izpildītājs Artūrs M sadarbībā ar popmūziķi Ģirtu L un krievvalodīgo reperi G'Son nāk klajā ar jaunu dziesmu, kuru veltījuši "Putu Paradīzei" - vasaras karstākajai izklaides un mūzikas tūrei.

Šogad "Putu Paradīze" tiek organizēta jau desmito gadu pēc kārtas un to var apmeklēt gandrīz visās Latvijas lielākajās pilsētās. Tās galvenais organizators ir pieredzējušais pašmāju dīdžejs Guntars Simanovičs, kas tautā ir zināms kā Dj Gunchs. Pasākumu mērķis ir izklaidēt gan pieaugušos, gan arī bērnus aktīvajā sezonā, nodrošinot visatbilstošāko mūziku dejām, konkursus un dažādas aktivitātes.

Par neatņemamu pasākumu sastāvdaļu kļuvušas putas, kas tiek "palaistas" no speciālām putu mašīnām, padarot pasākumus vēl īpašākus. Kā atzīst pats Guntars, ir zudusi interese par pasākumiem pieaugušo vidū, tomēr bērni vēl joprojām turpina kopā ar vecākiem aktīvi apmeklēt šos pasākumus. Tomēr, neatkarīgi no apmeklētāju skaita, DJ Gunchs vienmēr ir bijis un būs priecīgs darīt savu sirdslietu un cer, ka jau nākamgad pieaugušo līdzdalība pasākumos dubultosies.

Tuvākais pasākums, kurā viesosies dziesmas izpildītāji, sagaidāms 9. augustā, plkst. 22:00, Pilskalna estrādē, Bauskā. Tāpat arī mūziķi aicina piesekot Artūra M lapai "Facebook", lai iegūtu informāciju par gaidāmajiem pasākumiem rudenī: https://www.facebook.com/artuuursm/

Dziesmas izpildītāji Artūrs M, Ģirts L un G'Son ir ilggadēji kolēģi, kas ir labās attiecībās ar pasākumu tūres organizatoru, tādēļ veltījuši savu daiļradi viņa organizētajiem pasākumiem. Pēdējais mūziķu kopdarbs "Tagad, šeit un te" ir ticis publicēts 2017. gada vasarā.

 

 

 


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku