Aktrise Dārta Daneviča nofilmējusies repera Reika jaunā mūzikas projekta “Milleny” debijas videoklipā “Lasvegasā”

Aktrise Dārta Daneviča nofilmējusies repera Reika jaunā mūzikas projekta “Milleny” debijas videoklipā “Lasvegasā”.

Aktrise Dārta Daneviča nofilmējusies repera Reika jaunā mūzikas projekta “Milleny” debijas videoklipā “Lasvegasā”.

Hiphopa mākslinieks Reiks nāk klajā ar savu jauno mūzikas projektu “Milleny”, kura pašam pirmajam singlam “Lasvegasā” nupat tapis videoklips. Stāsta galveno lomu atveido harizmātiskā Dailes teātra aktrise Dārta Daneviča.
Dziesmas stāsts ir par uzdrīkstēšanos, videoklipā atspoguļota viena liktenīga un neaizmirstama nakts, kurā satikta liktenīgā sieviete. Režisora pirmais ieteikums bijis uzrunāt tieši Dārtu Daneviču, pēc telefonsarunas ar Reiku, aktrise piekritusi piedalīties.
Videoklipa režisors ir Antons Barons (LKA Nacionālā filmu skola), kuru Reikam ieteikusi aktrise Lelde Dreimane, savukārt operators ir pieredzējušais hiphopa mūzikas klipu veidotājs Toms Rings. Klips izceļas ar iespaidīgu attēloto lokāciju daudzveidību, filmēšana notikusi dažādās Rīgas un apkārtnes vietās un muzejos, tostarp Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā, LU Botāniskajā dārzā, kafejnīcā “Annas Dārzs, “Apollo Kino”, kā arī augstskolā RISEBA. Videoklipā redzamas deju studijas “Royal Dance” dejotājas.
Dziesmas mūzikas producents ir Kaspars Ansons, mūzikas autors pats Reiks, savukārt vārdu autori ir abi jaunā projekta “Milleny” dalībnieki – Reiks un dziedātājs Artūrs Hatuļevs. 

“Mēs sākām taisīt dziesmas jau pavasarī, šī ir pirmā, ko izdodam, bet ne pirmā, ko sarakstām. “Lasvegasā” sarakstīju pirms diviem gadiem, taču nebiju izdevis. Mēs ar Artūru to pārveidojām,” 

atklāj Reiks. “Milleny” plānos ietilpst vairāku singlu izdošana, kā arī koncertēšana. Mūziķi vēl neatklāj, vai paredzēta arī albuma izdošana, to rādīs laiks, tikmēr ideju jauniem skaņdarbiem netrūkst.
Projekts “Milleny” duetā apvieno Latvijas hiphopa skatuvē plaši pazīstamo reperi Arvi Reiku un līdz šim vēl nezināmu dziedātāju Artūru Hatuļevu, ar kuru Reiku iepazīstinājis kopīgais draugs, reperis Deniss Stepanovs. Projekta nosaukums atvasināts no mileniāļu paaudzes (angļu: millenials).
Par mileniāļiem sauc paaudzi, kura uzaugusi tehnoloģiju pārmaiņu laikmetā, mediju piesātinātā un digitālā vidē.

”Mēs taisām mūziku tieši mūsu paaudzei ar tai raksturīgajām vērtībām un skanējumu,”

skaidro Reiks.
Arvis Reiks ir repa izpildītājs no Rīgas, kas mūzikā darbojas kopš 2007. gada un pašmāju hiphopa aprindās ir labi zināms kā apvienības “Kreisais Krasts” dalībnieks. Plašāka auditorija Reiku iepazina ar projektu “Olas”, kas pirmo pastāvēšanas gadu laikā iekaroja internetu. 2016. gada pavasarī Reiks uzsāka savu solo karjeru, izdodot pirmo singlu “Leģendas”. Pusgada laikā Reiks kļuva par vienu no visskatītākajiem Latvijas mūziķiem vietnē Youtube, skatījumos pārspējot lielākās pašmāju apvienības un izpildītājus. Populārākie singli “Vēlos”, “West Coast”, “Par Latviju”. Solokarjeras laikā Reiks aizvadījis trīs Vislatvijas koncerttūres, kā arī piedalījās lielākajos pašmāju festivālos.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku