“Kontraflovs” izdod jaunu mini- albumu “Monotoni”

“Kontraflovs” izdod jaunu mini- albumu “Monotoni”.

“Kontraflovs” izdod jaunu mini- albumu “Monotoni”.

Jaunu mūzikas mini-albumu jeb EP ar nosaukumu“Monotoni” ir izdevusi Latvijas hiphop apvienība “Kontraflovs”. Šis albums sastāv no divām dziesmām, kurām ir arī atrodamas vizualizācijas vietnē YouTube.
Kā Kontraflovs pats komentē, abas šīs dziesmas saista tikai skanējums, ko raksturo vairāk dzīvo instrumentu klātbūtne nekā pirms tam ir pieredzēts grupas daiļradē. Abas dziesmas - "Monotoni" un "Citā Atvarā" - ir par atšķirīgiem laikiem grupas dalībnieku dzīvēs.
Nedaudz komentējot vairāk pašas dziesmas un to vēstījumus - Monotoni, kā jau pēc nosaukuma noprotams, ir dziesma par rutīnu, izdegšanas sindromu, emocionālu bezizeju un nepārtrauktu spolēšanu uz vietas. Dziesmā ir aprakstītas tā brīža sajūtas bez liekas moralizēšanas. Izeja no šī apburtā loka visdrīzāk ir jāatrod pašam, bet runāšana un šādu tēmu aktualizēšana noteikti ir labs palīgs.
Savukārt dziesma "Citā Atvarā" stāsta par atkarību savstarpēju maiņu. Kādam šīs atkarības ir vieglākā formā, citam - pavisam smagā. Bet savā būtībā cilvēks ir ieradumu būtne.
Svarīgi atcerēties, ka ieradumi var būt arī veselīgi un tas ir tieši tas, ko Kontraflovs vēlas aktualizēt - izvēlēties ieradumus, kuri mūs ietekmē pozitīvi nevis negatīvi.
Albums "Monotoni" atrodams straumēšanas servisos, kā arī abu dziesmu vizualizācijas meklējamas grupas YouTube profilā.
"Monotoni" EP radošā grupa:
● Teksts - Artūrs Rikmanis, Dāvis Strauss
● Mūzika - Dāvis Strauss, Ronalds Briežkalns (Bungas) Dorothy Chan (Basģitāra) Danny Silver (Vokāls) Līva Komarovska (Vokāls)
● Mūzikas Apstrāde - Dāvis Strauss
● Video & vizuālais noformējums - Andrejs Baida

Vairāk informāciju par Kontraflovu meklē sociālajos portālos – 


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku